Як вибрати субкультуру.

Субкультури настільки щільно увійшли в життя сучасної молоді, що, вийшовши на вулицю, можна відразу сказати, хто і чим захоплюється, яку музику слухає, якими принципами керується. Кількість субкультур обчислюється сотнями. Потрібно добре подумати, перш ніж віддати перевагу одній з них.
Інструкція
1
Проаналізуйте свій внутрішній світ, загляньте в себе. Звичайно, можна просто перефарбувати волосся і вставити у вуха навушники з певною музикою. Але так ви не станете дійсним носієм якої-небудь субкультури. Зовнішній вигляд - це далеко не все. Ви повинні відчувати, розуміти цей напрямок, усвідомлювати, чому саме воно стало для вас пріоритетним. Поміркуйте над тим, що має для вас першорядне значення, що зачіпає найбільше, які проблеми хвилюють.
2
Ознайомтеся з інформацією, що стосується різних субкультур. Зараз її стало настільки багато, що ви без зусиль знайдете її в інтернеті. Дізнайтеся, що несе під собою кожен з напрямків, що вона має на увазі, на що спрямовано, що бачить своєю метою.
3
Порівняйте свої пріоритети з отриманою інформацією і виберіть щось із напрямків, який підходить вам більше за інших. Наприклад, якщо ви любите навколишній світ, у всьому шукайте позитив, прагнете до спільного блага і свободи, то придивіться уважніше до такого напрямку, як хіпі. Його представники стали відомі світу в 60-х рр. XX століття. У тому випадку, якщо вам цікава містика, то зупиніть свій вибір на готах.
4
Зверніть увагу на музику, яку ви слухаєте. Практично всі субкультури виникали на основі музичних рухів. Складався певний образ шанувальників того чи іншого напряму. Вже згадані готи, наприклад, слухають готичну музику, що з'явилася в 70-80-х рр. минулого століття. Якщо вам цікавий панк-рок, то можна задуматися про те, щоб стати панком і т.д.
5
Поспілкуйтеся з представниками різних субкультур, щоб зробити остаточний вибір. Це допоможе вам зруйнувати всі ілюзії, які у вас могли скластися з даного питання і зробить прийняття рішення легшим.
Ще років 30 тому в нашій країні все було однаковим - меблі, музика, та й самі люди. Але й тоді в глибокому підпіллі існували субкультури, адепти яких ідентифікували себе як антагоністи існуючому ладу. Це протиріччя проявлялося в стилі поведінки, в одязі, в музиці і в особливому сленгу. Так один за одним з'явилися хіппі, металісти, панки, репери, готи, емо - одним словом, неформали. Паралельно з музичними субкультурами розвивалися кримінальна і гоп-культура, які з часом собі присвоїли музику шансон, що стала їх фірмовим знаком.
Інструкція
1
Отже, до кого ж себе віднести? Ви носите довге волосся, захоплюєтеся малюванням хною, слухаєте Шер, Сонні і the Rol>
2
Якщо у вас все ті ж довге волосся, гітара за спиною і джинси, але при цьому носите толстовки і футболки переважно чорного кольору з написами типу «Metallica». На ваших зап'ястях напульсники з металевими шипами (антігопи), на пальцях великі персні типу «кіготь», а на ногах козаки фірми Camelot, Grinders або Мартінс. Ви любите швидку їзду, та й взагалі не розлучаєтеся зі своїм «Харлєєм», слухаєте «Арію», «Майстер» і «Корозію металу». Значить ви металіст.
3
Все ті ж довге волосся, але вже чорного кольору, губи, нафарбовані помадою того ж кольору? Ви носите довгий чорний плащ або плаття з корсетом, дозвілля проводите виключно на місцевому кладовищі, а прокидаєтеся під чудную музику Cradle of Filth або Lacrimosa? Тоді ви гот.
4
Ви любите негритянські наспіви, що перемежовувалися речитативом? Ваші кумири - вихідці з Гарлема, які носять штани, що дісталися їм від старших братів і від того постійно з'їжджала до самих колін при ходьбі, широкі футболки та шапки, з'їжджаються на лоб? Ви обвешен золотими ланцюгами і кільцями товщиною в палець, на яких великими літерами написано ваше ім'я. Ви виросли на піснях Децла? У вільний час ви пишете на парканах «2Pac живий» і берете участь в баттлах, танцюючи нижній або верхній брейк-данс? Значить ви точно репер.
5
Ви щодня на районі, де вас дістали пацани з сусіднього мікраш. З магнітоли, яку ви запозичили у фраєра, доносяться солодкі звуки пісень Каті Огоньок або Михайла Круга. Ви носите стильні треники з місцевого ринку і кросівки Abibas, що не розлучаєтеся з кепарь і барсеткою і дуже влучно плюєте через щілину в зубах, у вас є синя татуха, яку ви набили в армії або в тюрмі. Значить ви гопник.
6
Звичайно, це жартівливі описи, в чому підтримують суспільні стереотипи про дані субкультурах, які часто не мають нічого спільного з реальним змістом. Сприймаючи подібним чином людей, які якось вибиваються з сірої маси, ця сама сіра маса намагається собі пояснити їх поведінку, відчуваючи при цьому себе в більшій безпеці. Адже все незрозуміле, здається, завжди несе в собі загрозу.