Як зробити орігамі собаку.

Падалка з паперу дуже корисні - як для дітей, так і для дорослих, вони розвивають дрібну моторику і дозволяють мислити образно. Зі звичайного квадратного аркуша паперу можна зробити практично що завгодно, але почати краще з чогось простого, наприклад, з собаки.
Вам знадобиться
  • - квадратний аркуш паперу.
Інструкція
1
Щоб зробити собаку орігамі, візьміть квадратний аркуш паперу і загніть його по діагоналі, потім розігніть назад. Потім зігніть кожну сторону так, щоб верхня сторона збіглася з діагоналлю. У вас вийшов ромб, причому верхні боку довші, ніж нижні.
2
Зігніть ромб навпіл, так, щоб з'єднати верхній і нижній кут, при цьому загнуті в першому кроці куточки повинні опинитися зовні. Візьміться за один з цих куточків і потягніть нагору, помістіть палець всередину отриманої ямки, розправте і розпрямте, зафіксуйте. Точно також відігніть другий куточок. У вас вийшов рівносторонній ромб, з «хвостиками» посередині.
3
Загніть ромб по довгій діагоналі, «хвостиками» назовні. Складний момент: вигніть частина ромба з тієї ж самої діагоналі в зворотну сторону, так, щоб «хвостики» розділилися приблизно наполовину (вони залишилися всередині). У вас вийшла фігура у вигляді літери «Л» з гострими кінцями (один з них довші, а другий з «хвостиками», захованими всередині).
4
Візьміться за коротку половину букви «Л» і точно так же вигніть частина її у зворотний бік, у вас вийде зигзаг. Зверніть увагу, «хвостики» перетворилися на вушка і стирчать над одним з кутів зигзага.
5
Тепер вже видно, що маленька частина зигзага - це морда. Щоб зробити її покороче, загніть кінець всередину (від форми цього загину буде залежати форма морди собаки), що потім залишилася вигніть назад так, щоб зовні виявився самий її кінець. Загніть цей кінчик два рази вгору і зафіксуйте на кінчику морди так, щоб він став носом собаки.
6
В районі шиї собаки ви можете побачити «крильця», які спрямовані назад. Загніть їх всередину, за ті частини паперу, які служать собаці вухами, щоб зафіксувати форму.
7
Обмежте довжину собаки з паперу, вигнувши задню частину всередину під прямим кутом. Потім зробіть собаці з папері хвіст, вигнувши його тим же чином назад. Щоб хвіст став «гачком», зігніть його ще один раз.
8
Щоб собака орігамі стала більш опуклою, пальцем вигніть їй спинку, умніте всередину животик між лапками (лапки повинні стати гострими), морду також зробіть більш округлої.
Одна з найпростіших об'ємних паперових фігурок знайома всім з самого дитинства - це забавний щелкающий дзьоб, якому можна намалювати веселу мордочку і використовувати його для гри.
Вам знадобиться
  • Квадратний аркуш паперу, ножиці
Інструкція
1
Візьміть квадратний аркуш паперу (можна використовувати звичайний білий аркуш, але краще взяти кольоровий). Згорніть його навпіл кольоровий стороною всередину - так, щоб вийшов прямокутник. Половинки цього прямокутника знову згорніть навпіл, але одну з них відігніть назад.
2
Загніть всі чотири куточки отриманого прямокутника до наміченого згину і після цього поверніть фігуру навпіл - у вас вийде щось на зразок човники.
3
Тепер візьміть ножиці і зробіть невеликий надріз рівно посередині цієї фігури, захоплюючи всі шари.
4
Зігніть краю назовні - повинно вийти по два одвороту з кожного боку. Це майбутні ребра жорсткості, які потрібні для того, щоб дзьоб фігурки міг клацати.
5
Розправте вийшла фігурку. Тепер вона готова до використання: можете намалювати їй мордочку, а можете відразу взяти в руку і перевірити, наскільки голосно вона клацає дзьобом.