Як зробити автомобільний кермо зручним.

Якщо ви проводите за кермом досить багато часу, дуже важливо, щоб управління було зручним. Від цього залежить не тільки комфорт під час поїздки, а й безпека, як вас і пасажирів, так і інших учасників руху.
Вам знадобиться
  • - кермо;
  • - керівництво по експлуатації автомобіля;
  • - знімна насадка або чохол.
Інструкція
1
Щоб зробити розташування керма зручнішим, спробуйте «пограти» настройками рульової колонки. У багатьох моделях як вітчизняних, так і іноземних машин кермо можна висунути вперед або назад, змінювати висоту положення. Навіть якщо така функція не передбачена, зверніться в автосервіс і попросіть встановити регулювання керма.
2
Спробуйте змінити положення водійського крісла. Якщо коліна впираються в кермо , посуньте його назад, але так, щоб зберегти комфортне керування педалями. Відкиньте спинку назад, підніміть-опустіть сидіння. Можливо, одне з положень буде для вас найзручнішим.
3
Якщо вас не влаштовує форма або діаметр, купите в магазині автозапчастин новий кермо . Не варто купувати модель, ускладнює управління, навіть якщо вона виглядає більш привабливою. Крім того, заздалегідь продумайте, чи не буде новий кермо затуляти прилади.
4
Якщо є можливість, придбайте кермо з підсилювачем, щоб рух став більш безпечним і зручним. Крім того, якщо ви часто користуєтеся аудіосистемою, зверніть увагу на кермо з вбудованим керуванням звуком.
5
Врахуйте, чим менше діаметр керма, тим гостріше буде управління, точне маневрування (наприклад, парковку) при цьому буде здійснювати складніше. Оптимальний розмір керма - 33-35 см.
6
При виборі керма зверніть увагу на матеріал, віддайте перевагу високоякісному виробу. Сама практична і в той же час респектабельна оббивка для керма - шкіряна, вона легко чиститься і відмінно переносить механічні та теплові навантаження. Якщо вам потрібно хороше зчеплення з кермом, вибирайте оббивку із замші, але врахуйте, що вона швидко втрачає презентабельний вигляд. Альтернативою може стати кермо з алькантари (штучної високоякісної замші), він стійкий до маслу, попелу, пилу та інших забруднень. Не варто вибирати кермо з пластику, від довгого зіткнення з цим матеріалом руки можуть потіти і ковзати.
7
Зробити автомобільний кермо зручним можна за допомогою насадки або знімною оббивки, якщо вона вам не сподобається, просто зніміть її в будь-який момент.