Як вибрати костюм для занять танцями. Як зшити ліф для танцю живота.

Костюм , в якому виступає танцюрист, багато в чому визначає враження від танцю, його завдання - створити образ. Звичайно, вибір костюма в чому визначається характером танцю і особистим смаком, але є ще офіційні вимоги до деяких танцювальним костюмам, наприклад, до нарядів для бальних танців.
Вам знадобиться
  • - спеціалізовані магазини та ательє танцювальних костюмів;
  • - знання вимог до форми костюма для бальних танців.
Інструкція
1
Вибирайте костюм для танцю живота тільки в спеціалізованих магазинах або дуже уважно перевіряйте якість тканини та оздоблення. Буває так, що при першому ж пранні або навіть при виконанні танцю оздоблення починає обсипатися.
2
Зверніть особливу увагу на ліф: він повинен бути з жорстким каркасом, чашечки ліфчика повинні ідеально підходити як за формою, так і за розміром. Перевірте кріплення прикрас - вони повинні бути пришиті міцно-міцно. Зверніть увагу на вагу і розмір пояса, чим важче пояс, тим більше навантаження на стегна (якихось особливих правил для костюма в цьому випадку немає).
3
Виберіть костюм для бальних танців, керуючись декількома простими міркуваннями. Для європейських танців підійде костюм, стилізований під бальний наряд XIX століття, тобто чоловіки - в темному фраку і краватці-метелику, а жінки - в довгій сукні, рукавичках. Сукня має бути до щиколоток, приталеним, з багатошаровими шифоновими спідницями, які створюють відчуття польоту в танці. Краще, якщо плаття буде однотонне, насиченого, але не дратівної, легкого для сприйняття кольору.
4
Виберіть наряд для латиноамериканських танців. Вони більш відверті, ніж для європейських танців, і навіть кілька зухвало. Рухи в латиноамериканських танцях динамічніше, різкіше, ніж в європейських, тому сукні відкриті, але в міру, і короткі. Вибирайте яскраві, соковиті кольори. Обробка повинна бути досить блискучою: стеклярус, стрази, напівкоштовні камені, пір'я.
5
Врахуйте, що бальні танці - вид танцювального спорту, тому ви вибираєте костюм відповідно до правил, встановлених міжнародною федерацією танцювального спорту (ISDF) і Федерацією Танцювального Спорту Росії (ВФТС). Мається багато обмежень: для кожної вікової групи строго регламентовані сам костюм, предмети нижньої білизни, обробка костюма, аксесуари, прикраси, зачіска, макіяж, грим. Все це слід уточнити в офіційних документах.