Як набрати петлі, щоб в'язати гачком. з чого почати в'язати бирет гачком.

Вирішивши зв'язати якусь річ, ви обов'язково зіткнетеся з необхідністю набрати петлі. Залежно від вимог до еластичності і товщині першого ряду, можна вибрати один з декількох способів почати в'язання гачком .
Вам знадобиться
  • - нитка;
  • - гачок.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб набрати петлі, щоб в'язати гачком - це в'язання ланцюжка з повітряних петель. Спочатку складіть нитку навпіл і введіть в петлю гачок. Підчепите нитка трохи вище і витягніть її вперед так, щоб утворилася петля. Потім затисніть її вказівним і великим пальцем і підчепите нитку, що лежить на вказівному пальці, підніміть і простягніть вперед. Захопивши нитку гачком , протягніть її через петельку. У вас утворилася перша ланка ланцюжка. Для створення наступних просто захоплюйте нитку і протягуйте через петельку.
2
Щоб край вийшов більш еластичним, спробуйте набрати петлі із з'єднувальних стовпчиків. Для цього зв'яжіть дві повітряні петлі зазначеним способом і введіть гачок в першу. Підхопите нитку і витягніть її через першу петлю. Потім пров'яжіть дві знаходяться на гачку петлі.
3
Для того, щоб зв'язати край з стовпчиків без накиду, пров'яжіть дві повітряні петлі і введіть гачок в першу з них. Потім підхопите робочу нитку і протягніть її через петлю. Знову тут же пров'яжіть другу петлю. Потім захопіть нитку і пров'яжіть обидві петлі, що знаходяться на гачку, причому вводите гачок за зовнішню ліву стінку.
4
Якщо ви хочете отримати набірний край з напівстовпчиків з накидом, почніть з ланцюжка з трьох повітряних петель. Зробіть один накид і введіть гачок в першу петлю. Підхопите нитку і витягніть її. Знову тут же пров'яжіть ще одну петлю. Зачепите нитку гачком і пров'яжіть всі три петлі, що знаходяться на гачку.
5
Спробуйте набрати петлі для в'язання гачком з стовпчиків з накидом, тоді у вас вийде ажурний і об'ємний край вироби. Спочатку зв'яжіть 4 повітряних петлі і зробіть 1 накид. Введіть гачок в першу петлю, підхопите нитку і витягніть. Тут же пров'яжіть ще одну петлю. Потім попарно, в два прийоми, пров'яжіть знаходяться на гачку петлі. Зробіть один накид і введіть гачок за ліву дальню стінку петлі.