Як зберігати товар на складі.

Організація зберігання товара на складі повинна бути грамотно визначена і спрямована на більш тривалий термін збереження споживчих якостей продукції. При цьому існує кілька різних підходів для правильного розміщення товара у складському приміщенні.
Інструкція
1
Підберіть найбільш підходящий метод розміщення продукції. Це необхідно зробити в залежності від призначення вантажів і для максимального використання площі складу. Останнє дію можна зробити при раціональному розташуванні певних секцій і відділів, які передбачені для зберігання товара .
2
оберегти товари від пошкодження, а також зробіть будь осередок складу якомога доступніше для транспортного обладнання, призначеного для відвантаження товара . Це дозволить вам швидше знаходити необхідний товар.
3
Можете використовувати такі методики зберігання товарів: партійний, сортовий, партіонно-сортовий або за найменуваннями. У свою чергу, партійний спосіб передбачає окреме зберігання для кожної партії товара , що надійшла на склад. При цьому одна партія товарів може включати в себе товари раних видів і найменувань.
4
Сортовий метод зберігання вантажів передбачає їх окреме розміщення в залежності від видів і сортів продукції. А ось при партіонно-сортовому способі кожна партія надходять на склад товарів повинна буде зберігатися відокремлено, а всередині партії продукцію необхідно розбирати окремо по різновидах і сортам.
5
Можете використовувати найлегший спосіб зберігання товара на складі - за найменуваннями. У цьому випадку товари кожного найменування повинні зберігатися окремо.
6
Розробіть схему розміщення товарів. Це дозволить вам швидко розмістити продукцію, провести необхідний відбір і забезпечити необхідні режими зберігання. Передбачте постійні місця для зберігання товарів і можливість установки відеоспостереження за їх збереженням.
7
При розробці схем візьміть до уваги обсяги та періодичність надходження і відвантаження продукції, оптимальні способи розташування та укладки, умови їх подальших відвантажень, а для конкретних видів продукції - «правильне сусідство».