Як вставляти в HTML-коди картинки.

Повідомлення на інтернет-ресурсі - це аж ніяк не завжди текст. Ряд блогерів вже засвоїв, що зображення, що не потребують в коментарях автора, можуть подіяти на читачів набагато сильніше, а значить, все повідомлення може цілком складатися з картинок. Заповнити ними пост дозволяють спеціальні HTML-теги.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - зображення хорошої якості.
Інструкція
1
Попередньо завантажте всі зображення на фотохостинг. Пряма трансляція файлів з комп'ютера неможлива. Переглянете файли: відмовтеся від розмазаних кадрів, збитого фокуса або неправильної передачі кольору, занадто маленького або занадто великого розміру. Зображення повинні бути чіткими, сфокусованими і при цьому швидко завантажуються.
2
Збережіть адреси картинок. Як правило, посилання на сторінки з ними закінчуються на.jpg", .tiff або подібним чином.
3
Створіть нове повідомлення в блозі або на сайті, перевірте, що включений HTML-редактор. При вставці тегів у візуальному режимі код не перетвориться в картинку. Далі вставте . Вставте в необхідне місце посилання на першу з картинок.
4
Відрегулюйте розмір відображуваного в повідомленні файлу. За це відповідають теги width=і height =. Вставте один з них або обидва, за бажанням. При вставці одного другий параметр підганяється пропорційно, а при використанні двох ви можете змінити пропорції навмисно або випадково. Загальна картина така: , де цифри після тега - розмір в пікселях.
5
При бажанні додайте рамку навколо зображення. Для цього в код вставляється тег: . Замініть відповідні пункти в прикладі на адреси та власний текст. В результаті при наведенні курсору на картинку спливе текст, а при натисканні посилання відкриється в новому вікні.