Як навчитися писати правою рукою.

У лівш більш розвинена ліва півкуля, що відповідає за образне мислення. Правші, навпаки, у своїх судженнях використовують логічні зв'язки, навчитися яким не так складно: достатньо освоїти лист правою рукою .
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - прописи;
  • - зошити.
Інструкція
1
Спочатку проведіть тест, який дозволить визначити вашу приналежність по відношенню до ведучого півкулі. Попросіть вашого знайомого непомітно штовхнути вас ззаду і подивіться, яку ногу ви поставили вперед.
2
Отримайте ще як мінімум одне підтвердження - схрестіть руки на грудях. Рука, що знаходиться зверху - ведуча. Якщо обидва тести вказали на вашу приналежність до образно мислячим людям, то слід запастися терпінням - перебудова дається нелегко.
3
Якщо праву руку ви використовуєте по мінімуму, тобто не належите до категорії тих людей, які у своїй діяльності вміло оперують ними обома (наприклад, піаністам або круп'є), то починати розвивати її слід поступово.
4
Для початку поміняйте ліву руку на праву під час миття посуду, витирання пилу, розчісування і т.п. Через тиждень ви відчуєте себе набагато впевненіше при виконанні простих побутових операцій. До того ж, звикнете до тієї думки, що навчитися робити що-небудь незручною рукою все-таки можна.
5
Придбайте декілька прописів і зошитів з діагональними кривими лініями. Приготуйтеся до щоденних занять і ніколи не пропускайте їх - тільки за допомогою постійної практики можна «набити» праву руку і навчитися писати їй швидко і красиво.
6
Займіть положення за столом таким чином, щоб світло падало з лівого боку.
7
Візьміть ручку і затисніть її вказівним і великим пальцем, а середній використовуйте як підставки. Під час роботи кисть повинна лежати на столі, у міру написання рядків її необхідно зрушувати вправо. Потренуйтеся на аркуші паперу, оцініть, наскільки зручно ви взяли ручку.
8
Відкрийте прописи - спочатку вам буде складно обводити букви, але кілька тижнів тренувань навчать малювати рівні лінії. Спершу тренуйтеся виконувати окремі елементи письма, різні гачки. Тільки після цього переходите безпосередньо до написання букв, потім слів, а після і пропозицій.
Ліворукість довгий час вважалася дефектом розвитку, лівшів перенавчали з дитинства, причому часто дуже жорсткими заходами, що впливають на психіку набагато більше, ніж власне робота лівою рукою. Втім, зацикленість на превалюванні правої теж не завжди веде до хорошого результату: у праворуких менше розвинена права півкуля мозку, відповідальна за інтуїцію, творчість і ряд інших якостей. В результаті навчання лівостороннього письму ви зможете розвинути в собі ці властивості і відкрити деякі таланти.
Інструкція
1
Проведіть кілька простих тестів. По-впервих, схрестіть руки на грудях. Верхнє передпліччя - показник домінуючою сторони. Аналогічно сплетіть пальці рук і подивіться на верхній великий палець; поплескайте в долоні (чільна рука знову зверху). Врахуйте, чим більше показників говорять про вашу праворукости, тим складніше вам буде навчитися і, стало бути, тим більше терпіння вам буде потрібно.
2
Оцініть свою діяльність. Музикантам (оскільки вони грають, як правило, двома руками) навчитися буде простіше, оскільки ліва рука вже трохи має моторне уявлення про незалежну координації. До речі, жінкам теж буде простіше навчитися.
3
Візьміть дитячі прописи. Сядьте так, щоб світло падало спереду справа (для праворуких світло повинне падати спереду зліва), що не зліпив. Увімкніть розслаблюючу музику, якщо вам зручно займатися під фон. Напишіть одну сторінку однієї цифрою або однією літерою. Не поспішайте, стежте нема за швидкістю, а за рівністю накреслення.
4
Через двадцять-тридцять хвилин заняття зробіть перерву. Потім поверніться і допишіть сторінку.
5
Кожен день освоюйте по одній сторінці. Краще займайтеся короткими періодами кожен день, ніж 8:00 раз на тиждень. Як у випадку з переучуванням лівшів, ви можете нашкодити собі. Чи не допомагайте правою рукою, просто розслабте її.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_df6oiP8FcI