Як закривати банки. Як правильно консервувати в банках з різьбленням відео.

Домашні заготовки набагато смачніше, ніж ті, які продаються в магазинах. Для того, щоб заготовлені продукти довше зберігалися. їх потрібно правильно закривати кришкою. Для цієї мети можна використовувати металеві, поліетиленові або закручивающиеся кришки.
Інструкція
1
Кришки, які закочуються за допомогою спеціального ключа, опустіть в окріп. Прикладіть до банки і закатати. Банку переверніть догори дном і залиште в такому положенні до повного охолодження.
2
Поліетиленові кришки опустіть в крутий окріп на 2-3 хвилини, потім швидко надіньте на банку. Коли кришка охолоне, банку переверніть. Якщо кришка правильно одяглася, то після повного остигання в центі повинно утворитися невелике заглиблення.
3
закручувати кришки закручуються на банки ( банки повинні бути з різьбленням), так само, як і поліетиленові. Під час розтину банки повинен звучати клацання, якщо його немає, тобто заготовку не бажано.
Корисна порада
Кришки можна нагрівати не в окропі, а в мікрохвильовій печі. Покладіть кришки в піч на 2 хвилини і включіть максимальний нагрів.