Як знайти меню сервіс. де знайти в комп'ютері меню сервіс.

Панель меню передбачено в багатьох додатках. Часто вона включає в себе пункт «Сервіс». З його допомогою користувач може встановити зручні для себе параметри роботи з програмою, налаштувати її вигляд. У більшості випадків панель меню видно відразу, але буває і так, що вона прихована.
Інструкція
1
У стандартних папках, збережених на комп'ютері, панель меню з доступним пунктом «Сервіс» не зникає. Ви можете включити або відключити адресний рядок, звичайні кнопки для роботи з папкою, але сама панель меню залишиться на своєму місці - у верхній частині вікна.
2
В браузерах панель меню може бути прихована, отже, знайти і меню «Сервіс» іноді з першого разу не вдається. Для того щоб відображалася панель з пунктами «Файл», «Правка», «Сервіс» (іноді він ще називається «Інструменти»), необхідно виконати декілька дій.
3
Запустіть браузер звичним способом і підведіть курсор до верхньої частини вікна. Клацніть по панелі правою кнопкою миші і встановіть в контекстному меню маркер напроти пункту «Панель меню », клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Коли панель меню відобразиться, ви побачите на ній і пункт «Сервіс».
4
Якщо ви не можете знайти панель, і браузер відображає тільки обрану вами інтернет-сторінку, відключіть повноекранний режим. Зробити це можна кількома способами. У повноекранному режимі панель прихована за межами екрану, - підведіть курсор до верхнього краю екрану і дочекайтеся, поки вона опуститься.
5
Після цього клікніть по панелі правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню команду «Вийти з повноекранного режиму». Якщо даної команди немає, натисніть клавішу F11 або поєднання клавіш Alt і Enter. Коли панель стане видимою, виконайте дії, описані в третьому кроці.
6
У певних програмах меню викликається спеціальною клавішею. Як правило, це клавіша Esc. Натисніть на неї, щоб отримати доступ до розширених функцій і налаштувань програми.
7
У більшості додатків, в яких передбачено меню , шукати пункт «Сервіс» слід аналогічним способом, так як інтерфейс різних програм влаштований схоже для того, щоб користувачеві не доводилося перенавчатися для роботи з кожною новою програмою.