Як вставити посилання на картинку в html. Як dcnfdbnm rfhbnbyre xthtp html.

Повідомлення в блозі або на іншому ресурсі можуть містити не тільки інформацію про конкретному питанні, але і прямі посилання на джерело інформації або інший ресурс. Зокрема, HTML-редактор дозволяє оформляти посилання на графічні файли.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб оформлення посилання, в тому числі посилання на картинку , складається з наступних тегів: пояснювальний текст . В якості адреси сторінки дайте посилання на сам графічний файл, наприклад: http://www.site.com/mypicure.jpg". У пояснювальному тексті можете вказати назву файлу або іншу інформацію. При перегляді готового повідомлення видно буде тільки він, картинка відкриється при натисканні курсором.
2
Картинка може бути посиланням на саму себе або інший графічний файл. Для такого випадку вставте наступні теги:
Інструкція
1
Зображення, яке ви хочете помістити на веб-сторінку, може перебувати на вашому комп'ютері або на будь-якому інтернет-сайті. Важливо правильно вказати шлях до графічного файлу, щоб він коректно відображався на вашій сторінці, наприклад:
2
В лапках вказана адреса картинки під ім'ям 1.jpg", яка знаходиться на диску D вашого комп'ютера в папці «Малюнки». Якщо картинка і документ, куди її потрібно помістити, лежать в одній папці, шлях буде коротшим. Просто вкажіть у лапках ім'я обраного графічного файлу:
3
Якщо ви хочете розмістити у себе картинку з іншого сайту, мережевий шлях до неї необхідно прописати повністю: Щоб дізнатися мережеву адресу вподобаного зображення, клацніть по ньому правою кнопкою миші і вибирайте в контекстному меню команду« Копіювати посилання на зображення ", потім вставте вміст буфера обміну в рядок коду клавішами Ctrl + V або командою« Вставити »з контекстного меню.
4
Велика кількість великих, з хорошим дозволом зображень може значно погіршити сторінку, через що вона буде повільно відкриватися і довго завантажуватися. Щоб уникнути цього, розмістіть на сторінці маленькі картинки, які по клацанню перетворюються на великі. Для цього маленьке зображення треба зробити посиланням за допомогою тега anchor ():