Як додати ботів в кс 1.6. Як зробити ботів в кс 1.6 якщо встановлено стим.

Якщо ви хочете пограти в Counter-Strike без підключення до інтернету або локальної мережі, то вам будуть потрібні суперники у вигляді ботів . Для додавання можливості створення ботів необхідно встановити додаткові плагіни.
Вам знадобиться
  • - Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Спочатку виберіть комплект програм, який підходить до вашої версії Counter-Strike. Якщо вам необхідно встановити ботів до CS 1.6, то скачайте комплект zBot 1.6 або NiceBot 2.5.
2
Дочекайтеся завершення завантаження файлу. Встановіть програму WinZip або 7z. Вона буде потрібно для роботи зі скачаним архівом. В якості альтернативи використовуйте Total Commander.
3
Відкрийте скачаний архів і скопіюйте з нього всі файли. Краще створіть для цього окрему папку. В іншому випадку ви ризикуєте втратити файли, які знаходяться в кореневому каталозі архіву.
4
Тепер скопіюйте розпаковані файли в папку з грою. Якщо ви встановили non-steam версію, то виберіть папку з грою і відкрийте каталог cstrike. Скопіюйте в нього всі файли і папки, які знаходяться в однойменному каталозі архіву.
5
При роботі з офіційною версією steam відкрийте папку Program files і перейдіть в каталог Steam. Виберіть папку steamapps і відкрийте каталог, що відповідає вашому ніку. Виберіть гру Counter-Strike і перейдіть до папки cstrike_russian. Скопіюйте в неї файли з каталогу cstrike завантаженого архіву.
6
Запустіть гру і натисніть кнопку New Game. Виберіть назву карти і налаштуйте параметри гри. Натисніть кнопку Start і дочекайтеся створення власного сервера. Тепер натисніть клавішу H і в новому меню виберіть zBot. У розгорнулося вікні виберіть пункт "Додати ботів » і виберіть сторону (CT або T).
7
Для додавання ботів через консоль введіть команду bot_add_ct або bot_add_t. Введіть команди mp_limitteams 0 і mp_autoteambalance 0, якщо хочете грати поодинці проти великої кількості ботів .
Боти CS допомагають урізноманітнити ігровий процес за відсутності інтернету або при малій кількості гравців на створеному сервері. Ботами керує комп'ютер і вони є відмінним засобом для тренування своїх персональних і командних ігрових навичок.
Вам знадобиться
  • Архів zBot останньої версії.
Інструкція
1
Скачайте на будь-якому тематичному форумі або сайті архів ZBot. Скористайтеся посиланням на скачування найбільш пізньої версії скрипта, тому ігрова взаємодія в ній максимально налагоджено і боти мають хоч якісь навички роботи в команді.
2
Разархівіруйте отриманий архів за допомогою архіватора (WinRAR або WinZIP). Скопіюйте файли з Розархівувати папки в директорію гри Counter Strike, в папку cstrike. При відповідному повідомленні замініть зазначені файли.
3
Запустіть гру за допомогою ярлика робочого столу або виконуваного файлу hl.exe з папки програми. Виберіть пункт New Game, задайте необхідні параметри гри та натисніть Create. Дочекайтеся закінчення завантаження створюваної карти.
4
Для створення бота зайдіть в консоль за допомогою натискання клавіші «~». Введіть команду bot_add
5
Введіть даний запит рівно стільки разів, скільки хочете створити ботів. Якщо вам потрібен гравець для певної команди, то до введеної рядку додайте постфікси _t або _ct. Наприклад, bot_add_ct. Даний запит створить бота в команді контр-терористів.
6
Для автоматичного створення ворогів можна ввести команду bot_quota 19, де «19» - необхідна кількість ботів. Рівень складності ворогів встановлюється через функцію bot_difficulity 0 (значення від 0 до 2, де 2 - максимально важкі вороги). Вводити всі параметри налаштування необхідно безпосередньо перед додаванням ботів, інакше зміни не набудуть чинності.
7
Для налаштування деяких установки не через консоль в режимі гри натисніть кнопку клавіатури «H». Можна задати будь-які параметри, від складності до екіпіровки ботів. При необхідності можна убити ворогів через команду bot_kill або відповідний пункт меню.
Корисна порада
Якщо ви хочете зіграти один проти команди декількох учасників, то потрібно відключити відповідні параметри: mp_limitteams 0mp_autoteambalance 0Первая команда відключає ліміт на кількість гравців у команді, а другий - автобаланс по командам.