Як відкрити всі країни medieval.

Кожен любитель стратегій оцінює гідно гру Medieval Total War. Хоч гра і є покрокової, але сцени розгортаються боїв в режимі реального часу заворожують. Спочатку кількість доступних країн дуже обмежена. Тому перед гравцями постає питання про відкриття всіх держав для широкого вибору.
Інструкція
1
Запустіть гру. Перед вами буде меню, в якому ви зможете вибрати тип гри. Нас цікавить "Кампанія". Тому починайте нову гру в цьому режимі. Далі ви побачите список доступних країн. Кількість країн невелика, в основному це європейські держави. Вибирайте будь-яку вподобану і приступайте до гри. Перед тим як натиснути на "Старт", ви зможете редагувати настройки гри. Також важливим є вибір часу компанії. Або ви граєте повний шлях, захопивши п'ятдесят провінцій, або короткий. Другий варіант передбачає захоплення п'ятнадцяти провінцій і ряд умов для перемоги.
2
Починайте грати. Вам належить розвивати власну державу. Основа всього цього будівництво в містах. Удосконалення їх дозволить вам обійти суперників в матеріально-технічному плані. Не забувайте про контроль витрат і доходів. Гра насамперед орієнтована на війну, а вона вимагає грошей. Після зміцнення внутрішньої політики починайте експансію. Однак будьте обережні. Папа Римський може відлучити вас від церкви, і тоді ви будете воювати з багатьма католицькими країнами. Тому будьте розсудливі.
3
Отримаєте перемогу в грі. Захоплюючи нові провінції, ви будете розвивати свою державу. Якщо ви знищите одну з фракцій, то вона з'явиться в списку доступних держав для гри. Це один із способів відкрити певну націю. Але як тільки ви виконаєте умови повної або короткої компанії, вам відкриються всі фракції.
4
Використовуйте чит код. Якщо ви не хочете проходити довгий шлях компанії, то можете скористатися лазівкою в грі. За допомогою пошуку знайдіть в кореневих папках гри файл descr_strat.txt і відкрийте його. Під рядком playable поставте всі фракції. Під рядком unlockable не повинно бути націй. Також зверніть увагу, що строчка nonplayable повинна зберегти свої значення. Тепер всі держави будуть відкриті. Перед тим як міняти файл, збережіть його в початковому вигляді в іншому місці.