Як відрізнити долари справжні від фальшивих.

Підробка державних грошових знаків - злочин, який переслідується в усіх країнах. Способів розмноження купюр існує безліч, тому для захисту доларів від небажаного копіювання створена ціла система.
Інструкція
1
Зверніть увагу на матеріал виготовлення купюр - банкноти друкуються тільки на спеціальних аркушах. Товщина одного американського долара становить 0,1075 мм, і розпізнати пачку підроблених купюр можна за допомогою звичайної шкільної лінійки. Проте в деяких випадках необхідно встановити справжність одного квитка, і тоді в хід підуть інші методи.
2
Придивіться до структури полотна долара, до його складу входить бавовна і льон. Волокна - помітні, колір основної частини матеріалу - блідо-жовтий, малюнок зображений в сірих тонах.
3
Оцініть якість паперу - воно має бути високим. За орієнтир візьміть характерний хрускіт і еластичність.
4
Просвітіть купюру, і ви побачите водяні знаки. Зверніть увагу, щоб портрет, зображений на них і самої банкноті, збігався. Врахуйте, що в звичайних умовах контури водяного знака не повинні бути видні. Їх присутність - ще одна ознака підробки. Обов'язково перегляньте банкноту з двох сторін, щоб обчислити і інші хитрощі зловмисників, за допомогою яких вони прагнуть імітувати зображення всередині купюри.
5
Подивіться на правий нижній кут лицьового боку банкноти - напис з зазначенням номіналу виконана оптичної фарбою, яка при нахилі під певним кутом із зеленої перетворюється на чорну. До речі, вона разом з фразою The United States of America легко прощупується і відрізняється декілька збільшеною товщиною фарбувального шару.
6
Перевірте купюру на наявність мікротексту з багаторазового повторення написи The United States of America, що розташовується в дві лінії навколо портрета президента.
7
Протестуйте справжність долара за допомогою ультрафіолетового випромінювання - червоно-сині ворсинки на справжніх купюрах повинні світитися. Ці елементи захисту будуть видні і при звичайному освітленні, але виявляться не такими помітними.