Як видалити подряпини з холодильника.

Сучасні холодильники виготовляються з недорогий вуглецевої сталі з полімерним або лакофарбовим покриттям. Тому при їх транспортуванні можливе утворення різних подряпин.
Вам знадобиться
  • - наждачний папір;
  • - бензин;
  • - шпаклівка;
  • - емаль або акрилова фарба;
  • - білий лак для нігтів;
  • - маркер або коректор;
  • - декоративний магніт.
Інструкція
1
Щоб видалити великі подряпини з поверхні холодильника, покритого фарбою, візьміть наждачний папір, ретельно зачистите поверхню. Потім затріть бензином і зашпатлюйте. Після висихання шпаклівки знову ретельно зашкурьте і нанесіть маленької щіткою фарбу.
2
Крім емалі можна використовувати і акрилові фарби. Вони набагато швидше висихають і не мають неприємного запаху. Тільки пам'ятайте, що вони менш стійкі, тому при збиранні будьте обережні.
3
Якщо подряпини невеликого розміру, спробуйте застосувати більш прості способи.
4
Незначні пошкодження ідеально замаскує спеціальний маркер, яким замальовують подряпини на автомобілях. Ретельно струсіть його перед застосуванням і замалюйте дефекти. Так як стоїть він не зовсім дешево, то купуйте його в тому випадку, коли на холодильнику є значна кількість подряпин.
5
Більш дешевий варіант - це замалювати подряпини лаком для французького манікюру. Купуйте білий лак для нігтів. І акуратно пройдіться пензликом по всій довжині подряпини . Не наносіть відразу занадто багато лаку, краще зробіть тоненьку смужку, а після висихання, якщо треба, нанесіть другий шар.
6
За відсутності спеціальних засобів використовуйте звичайний коректор для текстів. Він теж здатний приховати невеликі подряпини . Тільки майте на увазі, що при ретельному прибиранню поверхні холодильника, необхідно буде дуже акуратно мити зафарбовані місця. Або регулярно їх підфарбовувати.
7
Якщо вам не хочеться возитися з фарбуванням, повісьте магніт на місце подряпини . Це самий простий і доступний спосіб. Магнітами можна також приховати вм'ятини, які утворилися при перевезенні холодильника.