Як зробити пакувальну коробку.

Отримувати подарунки люблять усі, і подвійно приємно, коли їх підносять в яскравій, святковій упаковці - створюється необхідне відчуття радості і передчуття емоцій від сюрпризу. Спорудити пакувальну коробку для подарунка можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - лист м'якого картону потрібного розміру;
  • - пакувальний папір;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - лінійка ;
  • - олівець;
  • - степлер.
Інструкція
1
Поставте свій подарунок на середину картонного аркуша і визначте розмір днища - накресліть квадрат потрібного розміру. Якщо місця з боків для бортів коробки виявилося недостатньо, то змініть лист картону на більший. Розташовуйте квадрат так, щоб з одного боку залишилося більше місця - тут ви будете формувати кришку коробки.
2
Від кожного кута получившегося у вас квадрата (дна коробки) проведіть прямі лінії, що з'єднують їх з кінцями картонного аркуша. За цих лініях ви будете розрізати картон, формуючи бокові сторони коробки.
3
Розріжте лист картону по діагональним лініях. Утворені трикутні частини зігніть, піднімаючи бічні борти коробки. Загніть лист по лініях дна коробки, тобто квадрата, який ви вияскравили за розмірами подарунка. Трикутники можна обрізати або просто загнути їх так, щоб вони не заважали - для цього промажте боку клеєм і зафіксуйте борта. Додатково скріпіть трикутники степлером, забезпечуючи надійну фіксацію коробки.
4
Зробіть кришку - по заздалегідь викресленим лініях (запаси на загин) зігніть картон і закрийте коробку. Вам знадобляться ножиці, щоб трохи підрізати краю і прибрати зайвий папір. Коробка готова.
5
Добре прогните всі грані коробки, щоб конструкція була стійкою. Якщо ви вирішили використовувати обгортку, то просто упакуйте подарунок і обтягніть коробку яскравою папером. Для розмальовування коробки вам знадобляться найяскравіші і соковиті фарби - можна використовувати фломастери або фарби. Оформляйте кожну сторону коробки, чекайте, поки вона підсохне і перевертайте свій виріб, щоб розмалювати наступний бік. Дно коробки годі й розфарбовувати, навряд чи людина зверне на нього увагу (хоча діти люблять вертіти сюрпризи в руках). Перетяните коробку атласною стрічкою і зав'яжіть її в красивий вузол, який можна швидко розв'язати.
Корисна порада
Пакувальний папір нагоді вам, якщо ви збираєтеся обтягнути свою коробку і зав'язати зверху бантик. Але можна просто розфарбувати коробку, зобразивши на ній вигадливі сюжети або орнамент (залежно від того, кому призначається подарунок).