Як відрізнити шкіру.

Проблема підробок як ніколи актуальна. Підробляють все: золото, хутра, шкіру і багато іншого. Але відрізнити справжню шкіру від шкірозамінника можна - варто лише уважно придивитися до продукції, що купується.
Інструкція
1
Понюхайте виріб, якщо воно шкіряне, то буде мати специфічний запах, коли підробка не пахне. Але варто пам'ятати, що останнім часом почастішали випадки, коли в шкірозамінник додають стружку натуральної шкіри, в цьому випадку річ пахне шкірою, але не так сильно.
2
Капните маленько води. Якщо вона вбралася, то значить це шкіра. В підроблений матеріал вода погано всмоктується, а найчастіше просто скочується.
3
Потримайте якийсь час виріб в руках, шкіра нагрівається і зберігає тепло, а замінник залишається холодним.
4
Огляньте зрізи. Якщо ні підозрілих ниток на внутрішній стороні (натуральна шкіра не буває на текстильній основі), то, швидше за все, у вас в руках даний шкіряний виріб.
5
Якщо запалити сірник і піднести до виробу, то шкіра не буде плавитися, хіба що з'явиться не приємний запах. Шкірозамінник плавиться моментально. Але зробити таку перевірку в магазині не вийде.
6
Ну і звичайно, здійснюйте покупку в тих магазинах, які мають позитивну репутацію. Краще заплатити трохи дорожче, але купити те, що буде дійсно радувати вас і довго носитися.