Як налаштувати мікрофон для GR.

Налаштування мікрофона проводиться поетапно, це стосується першого його підключення. Після початкової настройки параметри збережуться, і вам потрібно буде лише наступного разу налаштувати обладнання в нових програмах.
Вам знадобиться
  • - мікрофон.
Інструкція
1
Знайдіть на звуковий карті вашого комп'ютера роз'єм для підключення мікрофона , зазвичай він буває відзначений відповідною піктограмою і знаходиться поряд з роз'ємом для під'єднання навушників. Зазвичай вхід звукової карти розташований на задній стінці системного блоку, на бічній або лицьовій її панелі або, в деяких випадках, на клавіатурі або акустичної системі, якщо вони використовуються як перехідника. В ноутбуках і нетбуках такі роз'єми зазвичай розташовані з боків корпусу або на його лицьовій стінці.
2
Після того як ви підключите мікрофон до комп'ютера, налаштуйте його гучність в меню звукової карти в панелі управління. Найкраще відзначте прапорцем пункт «Прибрати відлуння», оскільки в іншому випадку співрозмовник може вас не почути.
3
В меню «Звуки і аудіопристрої» панелі управління виберіть пункт настройки обладнання та вкажіть рівень гучності. Також підключений вами мікрофон виберіть пристроєм за замовчуванням у випадках, якщо їх більше одного або він не був раніше визначений у системі. Це робиться в випадаючому меню пристроїв звукового входу.
4
Налаштуйте мікрофон в програмі, яка буде задіяти його в роботі. Вкажіть потрібний рівень гучності, попередньо перевіривши його за допомогою спеціальної утиліти. Якщо потрібно, зробіть додаткову перевірку за допомогою здійснення дзвінка в спеціальну службу програм для розмов в режимі онлайн. Наприклад, у списку контактів Skype є спеціальний пункт, що дозволяє подзвонити в спеціальний сервіс. Після чого в залежності від результатів ви можете налаштувати обладнання належним чином. У разі несправності устаткування в обов'язковому порядку замініть його і не намагайтеся використовувати пошкоджений мікрофон в комп'ютері, оскільки це може пошкодити роботі звукової карти.
Корисна порада
Не забувайте відключати луна.