Як зашкуріть стіни. Як позбутися від цвілі в в горщику з квітами.

При ремонті житлового приміщення доводиться вирівнювати і шпатлевать стіни . У кожному з випадків необхідно виробляти зачистку нерівностей стін. В іншому випадку шпалери ляжуть на них нерівно.
Вам знадобиться
  • - шкурка;
  • - наждачний папір;
  • - переносна лампа;
  • - ніж.
Інструкція
1
Візьміть ніж або інший інструмент, який вам буде зручний, і акуратно, намагаючись не пошкодити стіни , видаліть з несучою поверхні всі частинки, що залишилися від старих шпалер або фарби.
2
Нанесіть на стіну шпаклівку. Бажано робити це в кілька шарів. Постарайтеся наносити рівні шари. Дайте можливість шпатлевке висохнути природним шляхом. Не використовуйте фен і нагрівальні прилади, так як від потоку гарячого повітря шпаклівка може потріскатися.
3
Тепер підготуйте велику наждачний папір, можна також скористатися шкіркою. Зручно прикріпити шкурку до спеціальної дощечці. У деяких випадках можна використовувати спеціальні насадки до електродрилі. Вибір буде залежати від ступеня нерівності стін. Важливо вибрати інструмент з дрібною фрікций. Це дозволить уникнути подряпин, які складно переборні.
4
Створіть у кімнаті комфортне освітлення, щоб ви могли помітити всі нерівності і недоліки. Краще всього використовувати для цього переносну лампу, не покладаючись тільки на денне світло. У цьому випадку нерівності простіше помітити, наприклад, по відкидати тіням.
5
Почніть рівномірно і акуратно ошкурівать стіни . Обов'язково зашкурити всю поверхню стіни , а не тільки ті місця, де нерівності і недоліки видно відразу. Рухайтеся зліва направо або справа наліво. Як вам буде зручніше. Притискайте наждачний папір до стіни з необхідною силою. Намагайтеся не занадто сильно тиснути на шкурку, в іншому випадку ви можете зняти шар зайвої шпаклівки, а роботу доведеться переробляти заново.
6
Коли ви завершите ошкурювання стін у всій кімнаті, уважно огляньте отриманий результат. Можливо, ви зможете виявити нові недоліки. Усуньте їх, якщо це необхідно. Намагайтеся відразу усувати всі недоліки. В іншому випадку ви можете забути про них аж до моменту наклеювання шпалер або фарбування стін.
Корисна порада
Використовуйте захисну маску. щоб найдрібніші частинки шпаклівки не влучили в дихальні шляхи.