Як дізнатися частоту оперативки. Як дізнатися частоту шини озу.

Оперативна пам'ять необхідна для зберігання інформації, використовуваної центральним процесором в процесі роботи. У персональному комп'ютері можуть бути присутніми відразу кілька модулів пам'яті, які працюють як єдине ціле.
Вам знадобиться
  • - Speccy.
Інструкція
1
Для підвищення продуктивності оперативної пам'яті необхідно додати нові плати. Модулі ОЗУ володіють двома основними характеристиками: об'єм плати та частота її роботи. Перший показник характеризує кількість інформації, яка може зберігатися в модулі. Чим більше цей показник, тим рідше платі необхідно «перезавантажуватися».
2
Частота шини модуля показує кількість інформації, які надходить від плати до процесора в одиницю часу. При виборі нового модуля пам'яті необхідно з'ясувати характеристики встановлених плат. Справа в тому, що частота роботи всіх модулів автоматично знижується до показника менший плати. Скачайте програму Speccy. Зробити це можна на сайті розробників www.piriform.com.
3
Встановіть утиліту після завантаження файлів і перезавантажте комп'ютер. Відкрийте програму Speccy і виберіть вкладку «Оперативна пам'ять». Знайдіть підміню SPD і розгорніть пункти «Слот 1», «Слот 2» і так далі. Подивіться показники, які відображаються в графах «Частота» для кожного модуля пам'яті. Це тактова частота плат, з якою вони працюють в даний момент.
4
Знайдіть поля «Пропускна спроможність» і подивіться їх показники. Дані, які відображаються в цих полях, означають номінальну частоту роботи модулів пам'яті. Виходячи з отриманих відомостей, з'ясуйте частоту нового модуля пам'яті. Іноді більший приріст продуктивності можна отримати не за рахунок додавання ще одного модуля пам'яті, а за рахунок заміни вже існуючої плати.
5
Якщо в комп'ютері встановлена плата пам'яті з низькою частотою, то її краще замінити. Це дозволить зберегти вам вихідний обсяг модулів, збільшивши їхню пропускну здатність.