Як носити бандаж.

Вагітна жінка, це прекрасний і неповторний феномен природи. Вона повинна бути оберегаема і опекаема з усіх боків. Однак сучасна жінка відчуває безліч впливів, і її вагітність не перепона ім. Для того, щоб нести своє чудо їй було легше, лікарі розробили спеціальні бандажні конструкції на еластичною основі.

Безумовно, бандаж це не обов'язковий елемент одягу вагітної жінки. Як правило, його призначають у випадках, коли спина майбутньої мами не витримує навантаження, у випадках, коли попередня вагітність закінчилася кесаревим розтином. Також багато що залежить від фізичної форму жінки і її фізіологічних особливостей. Абсолютно необхідний бандаж жінкам на збереженні і тим, кому загрожує зрив вагітності. Бандаж завжди призначає лікар. Він же визначає необхідні розміри, він же дає інструкції по носінню цієї деталі. Перед тим, як почнете носити бандаж регулярно, краще довідаєтеся у доктора, в правильності його розташування. Інакше є загроза нашкодити плоду.Чтоби правильно носити бандаж потрібно:

  1. Правильно вибрати бандаж. При покупці Вам просто необхідна примірка. Міряти бандаж, вперше потрібно лежачи, так Ви відчуєте підтримку і зможете за допомогою бандажа підхопити дитини, а не здавити його.
  2. Бандаж потрібно одягнути так, щоб він спирався на поперек, упирався в Ваші стегна і фіксувався на лобкової кістки.
  3. Одягати бандаж краще завжди лежачи, проте коли Ви відчуєте, як він повинен фіксувати, процедуру можна здійснювати і стоячи.
  4. Пам'ятайте, Ви весь час зростає, тому липучки кріплення бандажа потрібно весь час переставляти. Тому процедура одягання в «обладунок» повинна проходити з великою зосередженістю. Ви повинні відчути той момент, коли обсяг повинен збільшитися.
  5. Бандаж варто одягати на білизну. Це може бути майка, футболка, або спеціальні високі трусики. Тканинна прошарок допоможе уникнути дискомфорту і можливого тертя.

Бандажі бувають різної конструкції і створені вони не випадково. Залежно від проблеми, через яку, породіллі наказаний бандаж, і вибирають модель бандажа. Свавільне рішення на цей рахунок не допустимі, так само, як і ігнорування приписів врача.Будущіе мами повинні розуміти всю ступінь відповідальності, яка покладена на них матінкою природою. Ви просто зобов'язані зробити все необхідне для того, щоб малюк розвивався в утробі нормально і народився на світ, як належить. Будьте уважні до себе і свого майбутнього.