Як зробити роздруківку телефонних дзвінків. Як взяти роздруківку дзвінків в Центртелекоме.

Абоненти стільникових операторів мають можливість отримувати інформацію про всі вхідні та вихідні дзвінки на свій мобільний телефон. Як же отримати роздруківку телефонних дзвінків?
Інструкція
1
Зверніться до відділу обслуговування абонентів вашої стільникової компанії. При собі ви повинні мати документ, що засвідчує вашу особу. У тому випадку, якщо лицьовій номер зареєстрований не на вас, то візьміть у власника довіреність, оформлену на ваше ім'я.
2
Отримати деталізація дзвінків ( роздруківку ) ви можете і за допомогою інтернету. Для цього зайдіть на офіційний сайт стільникового оператора. Наприклад, ВАТ «Мегафон» - www.megafon.ru.
3
У правому верхньому куті знайдіть напис «Сервіс-Гід», клікніть на неї. Перед вами завантажиться вікно системи самообслуговування, де необхідно буде вести особисті дані: десятизначний номер телефону і пароль. Далі введіть захисний код, натисніть «Увійти».
4
В меню, розташованому ліворуч, на вкладці «Особовий рахунок» знайдіть «Деталізація висновків», клікніть на параметр. У вікні, вкажіть параметри замовлення: виберіть період, за який ви хочете отримати інформацію; вкажіть види дзвінків; напишіть адресу електронний пошти та форма повідомлення. У тому випадку, якщо ви боїтеся, що хтось перегляне отриману інформацію, встановіть пароль.
5
Якщо ви хочете отримати оповіщення про відправку деталізації, поставте галочку навпроти «SMS-оповіщення», натисніть «Замовити». Пам'ятайте, що деталізація викликів - послуга платна.
6
В тому випадку, якщо ви є абонентом стільникового оператора «МТС», можете отримати роздруківку телефонних дзвінків за допомогою інтернету, для цього зайдіть на сайт - www.mts .ru.
7
У правому верхньому куті знайдіть напис «Вхід в Інтернет-Помічник», клікніть на неї. Введіть номер телефону і пароль.
8
Після того, як ви потрапите на головну сторінку, в меню знайдіть вкладку «Деталізація розмов», вона знаходиться в меню часто необхідних команд. Клікніть на неї. Оберіть період деталізації, спосіб доставки інформації та формат документа. Наприкінці підтвердіть замовлення.