Як навчитися зберігати спокій. Як зберегти душевну рівновагу.

Люди, які вміють зберігати холоднокровний настрой в складних ситуаціях, завжди викликали повагу. А так як будь-яке нервове збудження негативно позначається на організмі, людині необхідно вчитися зберігати спокій , щоб уберегти свої нерви і здоров'я.
Інструкція
1
Зупиніться і подумайте. Найчастіше людина починає нервувати через те, що складні ситуації навалюються одна за одною, а вирішувати їх потрібно в найкоротші терміни. Але якщо виділити трохи часу на перепочинок, то зможете проаналізувати, за вирішення якої проблеми потрібно взятися спочатку. Можливо, на неї і зовсім не варто витрачати нерви.
2
Не поспішайте розповідати іншим. Говорити про те, що вас турбує, має сенс лише тим людям, які зможуть вас зрозуміти і дати ділову пораду. В інших ситуаціях, ділячись переживаннями, ви не зможете бути спокійним, бо будете ятрити душу кожен раз, коли говорите про проблему.
3
Попередьте занепокоєння. Дуже часто негативним емоціям передують певні чинники. Якщо ви зможете їх виявити, то тоді будете щонайменше розуміти свій стан, а в кращому випадку зможете запобігати хвилювання і занепокоєння.
4
Навчіться розслаблятися. Спокою сприяє заняття улюбленою справою, відпочинок з друзями, масаж, ванна з аромамаслами і багато іншого. Знайдіть те, що допомагає відволіктися від негативних думок вам, і користуйтеся цим способом всякий раз, коли відчуваєте, що спокій під кінець.
5
Досить відпочивайте. Дуже часто людина «втрачає» мир у душі через те, що бере на себе багато обов'язків і намагається всі їх виконати. Якийсь проміжок часу ви можете протриматися, але потім напруга зсередини обертатиметься зовнішнім роздратуванням. Тому вам потрібно протягом робочого дня приділяти час для обіду і коротких перерв, а також дбати про щоденне повноцінному сні.
6
Займайтеся спортом. Помірні фізичні навантаження сприяють виробленню ендорфінів, що поліпшують настрій і самопочуття. Отримуючи їх регулярно, ви зможете правильно і спокійно реагувати на життєві труднощі.
7
Відробіть подих. Під час стресу воно збивається, що негативно відбивається на самопочутті. Постарайтеся дихати спокійно і глибоко. Повільно видихаючи повітря і затримуючи дихання, ви зніміть роздратування. Через кілька хвилин ви відчуєте полегшення, зможете спокійно дати оцінку що відбувається навколо і вирішити необхідні питання.