Як вивчити естонську мову.

Вивчення іноземних мов стало необхідністю у зв'язку з умовністю кордонів між країнами. Особливо важливо знанням мови сусідніх держав, з якими часто підтримуються економічні відносини. Одним з них є Естонія.
Інструкція
1
Скористайтеся самовчителями. Якщо ви вирішили зайнятися вивченням естонської мови самостійно, то без книг вам не обійтися. В першу чергу вам потрібно освоїти граматику, правила побудови фраз, а вже потім приступати до вчення слів і словосполучень. Бажано поєднувати кілька методик, тобто займатися хоча б по двох книгах. Такий підхід принесе набагато більший результат.
2
Спілкуйтеся з носіями мови. Немає нічого краще, ніж потрапити в мов ую середу. Якщо можливості вчити естонський в його рідній країні у вас немає, не зневіряйтеся. Встановіть програму Skype і обзаведіться естонськими друзями. Спочатку ви будете розуміти мінімум з того, що чуєте, але з часом розмови стануть зрозумілішими і цікавіше.
3
Дивіться естонські фільми в оригіналі з російськими субтитрами. Скачайте пару фільмів, бажано, з цікавим для вас сюжетом. Не переживайте, якщо перший час ви будете постійно відволікатися на субтитри - це нормальна реакція на незнайомий мову.
4
Розширюйте словниковий запас. Як тільки ви освоїли граматику, приступайте до вивчення слів. Перегортайте словники, розклеювати невеликі листочки з новими словами по квартирі і не знімайте їх, поки не запам'ятаєте написання та переклад.
5
Запишіться на курси. Якщо самостійно вивчити мову не завжди просто, то під чуйним керівництвом ця задача спрощується. Виберіть програму навчання - групову або індивідуальну. Друга дасть результати набагато швидше, хоч і коштуватиме трохи дорожче. Плюси ж першою в тому, що ви будете постійно спілкуватися не тільки з викладачем, а й іншими людьми на мові, що вивчається, що також дасть свої плоди.
Корисна порада
Естонська мова має безліч особливостей. Наприклад, при читанні кожного слова потрібно ставити наголос на першу голосну, а в словах, де існують дві голосних підряд, промовте обидві протяжно.