Як навчитися розмовляти французькою. Як швидко навчитися говорити по французьки.

Вивчення іноземної мови не обмежується знайомством з граматикою і зубрінням окремих слів, щоб опанувати французькою досконало або хоча б мати можливість розуміти і висловлюватися, необхідна практика, занурення в мовне середовище.
Інструкція
1
Почніть вивчення мови: освойте граматику, поповните словниковий запас, навчитеся складати прості речення і задавати питання. Ви можете записатися на мовні курси, звернутися до репетитора або вивчати французьку мову вдома, самостійно. Кожен з цих способів має свої переваги і недоліки. Заняття в групі дозволяють звернути увагу на помилки одногрупників і скоригувати свою вимову. Робота з репетитором допоможе поставити правильну мову, навчитися розуміти розмову і переповідати його. Займаючись поодинці, ви можете самостійно планувати графік занять, але оцінка ваших знань і постановка мови буде утруднена.
2
Щоб почати розмовляти французькою мовою, найкраще пожити кілька місяців або років в країні, де ви будете мати можливість постійно практикуватися. Спочатку ви відчуєте стрес, але потім організм мобілізує всі свої сили, мислення почне активно працювати, і з часом ви опануєте мовою настільки добре, що зможете без проблем висловлюватися і підтримувати бесіду з носієм мови.
3
Якщо поїздка до франкомовну країну вам недоступна, то використовуйте інші можливості. Багато курси надають послугу спілкування з іноземцями - ви проводите 3-4 години на тиждень, спілкуючись виключно французькою мовою. Подолання мовного бар'єру відбудеться швидше і простіше, якщо ви будете не боятися робити помилки і перестанете соромитися свого неправильного вимови.
4
Дивіться фільми французькою мовою без перекладу, намагаючись вникнути в суть того, що відбувається. Спочатку вам знадобиться словник і неодноразове повторення фраз, потім ви навчитеся сприймати на слух основні вираження. У міру нарощування словникового запасу ваше розуміння діалогів покращиться. Вивчайте французькі вірші і тексти, завжди промовляючи їх вголос.
5
Інтенсивність занять на розмовному етапі вивчення французької мови повинна бути високою. Плануйте свій день так, щоб весь вільний час було зайнято практикою мови - ви повинні домогтися того, щоб навіть окремі думки в голові вдягалися у французькі фрази і вирази.
Ви давно хотіли говорити мовою Верлена, мріяли б обмінятися парою фраз з булочником в бретонської селі, де плануєте відпочивати цього року, плануєте вивчити всі пісні з репертуару Едіт Піаф. Зупиняє тільки одне: ви не володієте французькою мовою.
Вам знадобиться
  • самовчитель, диски з французькою музикою, фільми мовою оригіналу.
Інструкція
1
Запишіться на мовні курси. Звичайно, для вивчення будь-якої мови потрібні систематичні заняття. Численні курси пропонують програми для різного рівня знань. Після вступного тесту ви будете визначені у відповідну групу. Педагогічно доведено, що іноземна мова найкраще вивчати в групах, так як ви можете чути вимову і помилки одногрупників, можете складати діалоги, вести дискусію. Компетентні викладачі чуйно реагують на ваші успіхи і проблеми, підбирають індивідуальні додаткові завдання і контролюють розмовну мову.
2
Якщо з тих чи інших причин ви не можете записатися на курси французької, спробуйте вивчати його самостійно. Існує безліч методик для цього: самовчителі, дистанційні школи, онлайн-курси. Труднощі такого рішення в тому, що ви не отримуєте "зворотного зв'язку", контролю ваших успіхів. Це непоганий вихід для рішучих, працьовитих і посидючих людей.
3
Дивіться французькі фільми без перекладу, слухайте музику, вчіть напам'ять вірші. Вивчення французької мови стане більш ефективним, якщо ви будете хоча б раз на тиждень знайомитися з творчістю чергового виконавця (якщо пісні вам сподобаються, можна роздрукувати тексти і підспівувати) і дивитися фільм в оригіналі. На початку ви будете злитися, так як нічого не будете розуміти, але з кожним фільмом сюжети будуть ставати все зрозуміліше, мова - все виразніше. Звичайно, це додаткові матеріали, вивчення яких не замінює уроків граматики й фонетики.
4
Найголовніший і, мабуть, найскладніший крок - спілкування з носієм мови. Це необхідно, оскільки лексичний запас, мовні вирази, інтонація - все це формується лише при взаємодії з носієм мови. Не обов'язково зустрічатися особисто, можна знайти французів у соціальних мережах, на сайтах знайомств, на студентських сайтах. Найчастіше вони раді допомогти іноземцю розібратися з їх прекрасним і складною мовою.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на французьку фонетику! У французькій мові є досить складні звуки. Навіть якщо ви вчите самостійно, знайдіть викладача для постановки звуків. Під контролем досвідченого педагога ви зможете уникнути огрубіння і як наслідок, явного акценту.
Корисна порада
Головне при вивченні будь-якої іноземної мови - регулярність. Навіть якщо ви будете приділяти заняттям всього півгодини в день, але кожен день, ви досягнете більш серйозних результатів, ніж займаючись лише по вихідних, зате протягом п'яти годин.