Як відповісти на питання, чому ви хочете працювати в компанії.

Співбесіда - найважливіший етап при прийомі на роботу. Яким би гарним не було ваше резюме, роботодавець захоче обов'язково познайомитися з вами особисто і скласти про вас свою думку. І якщо ви не будете знати, як відповісти на питання , чому ви хочете працювати в компанії, то враження, яке ви справите на нього, буде напевно невиграшний.
Інструкція
1
Ознайомтеся з діяльністю тієї компанії, в яку ви улаштовуєтеся на роботу. Якщо у вас є знайомі або друзі, які працюють там, то поговоріть з ними, вони можуть розповісти вам про це досить докладно. У кожному разі, якісь відомості про це підприємство ви зможете знайти в інтернеті, навіть якщо свого сайту у нього немає. Буде просто чудово, якщо вам вдасться знайти інформацію не лише про ту продукцію, яку дана компанія виробляє, але і про історію її становлення, а також економічних і соціальних показниках.
2
Ви повинні отримати про цю організацію чітке уявлення і знати, наскільки вона відома на ринку, її репутацію як ділового партнера і виробника чи постачальника послуг. Добре, якщо на співбесіді ви зможете послатися на якісь публікації та відгуки про її діяльність, які змогли знайти в ЗМІ.
3
У переліку причин, за якими ви хочете працювати в цій компанії, згадуйте ті з них, які важливі саме вам, як фахівцю - можливість побудови кар'єри та професійного зростання, підвищення кваліфікації. Для деяких претендентів важливим моментом є участь у капіталі компанії іноземних інвесторів, що передбачає поїздки в зарубіжні відрядження і можливість отримання професійної сертифікації міжнародного зразка.
4
В окремий блок виділіть переваги, які компанія має за соціальними програмами, рівню заробітної плати, можливостям заохочення ініціативи і сумлінності.
5
На закінчення ви можете розповісти про те, як ви бачите можливість проявити себе в якості спеціаліста цієї компанії, в чому ви можете бути їй корисні, які ваші знання та досвід можуть стати в нагоді. Тут ви можете перерахувати ті місця роботи, де ви виконували схожі функції і обов'язки, розповісти про ті методи, відомих вам програмних продуктах, які ви зможете використовувати на даному робочому місці.