Як вибрати зарядний для АКБ.

В комплектацію мобільних комп'ютерів входить зарядний пристрій або блок живлення. Основна його мета - забезпечення ноутбука постійним струмом певної сили. Якщо даний елемент вийшов з ладу, його необхідно замінити аналогічним устаткуванням.
Вам знадобиться
  • - інструкція до ноутбука.
Інструкція
1
Якщо зарядний пристрій вашого мобільного комп'ютера не працює або виконує свої функції некоректно, його необхідно терміново замінити. Дуже важливо розуміти, що неправильно працюючий блок живлення може привести до поломки акумуляторної батареї та інших елементів ноутбука. Вкрай небажано використовувати подібні зарядні пристрої. Вивчіть характеристики зламаного блоку живлення.
2
З'ясуйте його потужність, напруга, передане ноутбуку, і силу струму. Ці дані ви можете знайти в інструкції до мобільного комп'ютера. Краще для початку вивчіть наклейки, розташовані на самому блоці. Іноді в інструкціях може міститися неповна або неточна інформація.
3
Для запису характеристик використовуються спеціальні позначення: - Сила струму: 5 А; - напруга: 19 V; - потужність: 100 W.Обязательно уточніть каналів у роз'єму, що підключається до ноутбука. Зазвичай за внутрішнім кабелю передається позитивний заряд, а по зовнішньому - негативний. У вашому випадку може бути й зворотне розташування.
4
Спробуйте знайти ідентичний блок живлення. Для цього відвідайте офіційний сайт виробника і вивчіть список магазинів, де може бути присутнім даний товар. Якщо у вас не вийшло знайти оригінальний пристрій, то скористайтеся універсальними блоками живлення.
5
При виборі універсального елемента живлення особливу увагу зверніть на тип роз'єму. Він не повинен відрізнятися від коннектора оригінального зарядного пристрою. Ні в якому разі не використовуйте блок живлення, потужність якого менше ніж та, що вимагається для стабільної роботи ноутбука. В цьому випадку ви зіткнетеся з двома проблемами: акумулятор поступово вийде з ладу, а мобільний комп'ютер взагалі не працюватиме без цієї батареї.