Як навчитися розмовляти по-татарськи.

Татарська мова значно збагатив своєю лексикою російську мову. І в теж час він багато чого взяв і сам з російської. Крім того, татарський володіє логічною структурою. Тому розуміти і навчитися розмовляти по ньому досить просто.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - колонки або навушники;
  • - російсько-татарський і татарсько-російський словник;
  • - програма Skype.
Інструкція
1
Освойте ази татарської мови, вивчивши найпростіші і поширені слова (привіт, поки, мама, тато, спасибі і т.д.) Кожен день систематичного вивчення нових слів значно підвищить ваш словниковий запас. Крім того, ви знайдете родинний зв'язок між багатьма російськими і татарськими словами. На даному етапі важливо мати уявлення про граматику мови. Без усвідомлення граматичних особливостей мови подальше вивчення татарської мови може зайняти багато часу і перетвориться на марне заучування слів, пропозицій, виразів.
2
Обов'язково займайтеся аудіюванням. Слухайте музику на татарською мовою, дивіться фільми, передачі і т. Д. Це дозволить звикнути юшку в звучанням іноземної мови, виокремлювати й краще запам'ятовувати вже відомі слова. На початковому етапі бажано мати перед собою текст, який ви слухаєте. Надалі ця необхідність відпаде.
3
Читайте татарською мовою. Читання стимулює більш глибоке запам'ятовування слів, а також розуміння логіки і структури мови. Таким чином, ви познайомитеся з багатьма сталими виразами. В інтернеті існує велика кількість матеріалів (книг, газет, журналів, публікацій) татарською мовою.
4
Познайомтеся з татарською культурою, традиціями і звичаями. Неможливо говорити по-татарськи без знання культури народу. Не знаючи специфіки спілкування і прийнятих норм поведінки й етикету, можна потрапити в дурну, а іноді навіть неприємну ситуацію, пов'язану з відмінностями у мовному мисленні.
5
Спілкуйтеся з носіями мови. Немає нічого ефективніше у вивченні мови, ніж мовна практика. Поїдьте в глуху татарську село, де у вас не буде іншого виходу, крім безпосередньої взаємодії з татарами. Якщо ж у вас немає можливості відвідати республіку Татарстан, то знайти співрозмовників можна, не виходячи з дому. Встановіть на комп'ютер програму Skype, знайдіть там носіїв татарської мови і спілкуйтеся з ними в режимі реального часу.
Корисна порада
Для досягнення успішного результату займайтеся мовою як мінімум по 30 хвилин на день щодня.