Як перетворити файли. Яка програма перетворить файл.

Формат pdf - один з найпопулярніших форматів для збереження документів. На жаль, він не дозволяє в процесі подальшої роботи «висмикувати» з документа потрібну інформацію. Якщо ви часто з цим стикаєтеся, то вам в роботі дуже знадобиться програма, що дозволяє конвертувати документ у форматі pdf, в документ у форматі word (doc), формат, зручний для редагування тексту. Одна з таких програм-помічників ABBYY PDF Transformer.
Вам знадобиться
  • ABBYY PDF Transformer - проста програма, яка з успіхом перетворить PDF-файли в популярні, зручні для редагування формати Microsoft Word, Excel, HTML і TXT.
  • Для того щоб трансформувати документ у форматі pdf, в документ потрібного формату вам потрібно завантажити і встановити на свій комп'ютер програму ABBYY PDF Transformer.
Інструкція
1
Після того, як ви завантажили і встановили програму до себе на комп'ютер, запустіть її. Надалі, майстер ABBYY PDF Transformer допоможе вам в работе.Ітак, майстер запущений - виберіть PDF-файл, який ви хочете перетворити.
2
Потім виберіть формат, в який ви хочете перетворити обраний PDF-файл.
3
На наступному етапі у вас є можливість вказати додаткові параметри документа, який ви хочете отримати на виходе.Напрімер, можна змінити його або місце розташування, або параметри дозволу і зображення.
4
Отже, всі параметри задані, і програма почала обробляти файл. Все, на цьому робота з конвертації файлу завершена.
Зверніть увагу
Безкоштовна демо-версія програми дає можливість обробити лише 15 документів.
Корисна порада
Якщо у вихідному файлі присутні картинки або таблиці, або інші графічні зображення, його конвертація може зайняти досить багато часу. Але, зате, результат буде дуже хороший.