Як налаштувати передню панель. Як налаштувати передній.

Досить зручним доповненням вважається передня панель на системному блоці. Багато користувачів розміщують його корпус під столом, а кожен раз лізти під стіл не завжди хочеться. Налаштувавши передню панель ви завжди зможете оперативно підключити колонки, мікрофон, а також пару usb-пристроїв.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Передня панель за замовчуванням підключається до материнської плати, на якій є спеціальні роз'єми. Кожна системна плата має індивідуальне розташування цих роз'ємів. Правильне підключення можливе лише при вивченні інструкції з експлуатації (від материнської плати). Якщо ви купували комп'ютер в магазині, дана панель вже повинна бути підключена.
2
Налаштування панелі можлива тільки після підключення до її портам всіх можливих пристроїв, наприклад, мікрофона, колонок та деяких USB-пристроїв. Контроль за підключенням мікрофона і колонок здійснюють драйвера звукової плати. Якщо звук вбудований в материнську плату, управління можна здійснювати за допомогою програми «Диспетчер Realtek» або іншою програмою (залежить від виробника звукового обладнання комп'ютера).
3
На передній панелі гніздо мікрофона позначено рожевим кольором, а гніздо для динаміків - зеленим кольором. Usb-пристрої необхідно підключати в спеціальні довгасті гнізда. Якщо з USB все зрозуміло і гранично просто, настройка звучання колонок і прийому сигналу мікрофона вимагає певних знань.
4
Перевірку активності поступаемого сигналу запису з мікрофону добре відслідковувати через спеціальні програми або стандартну програму «Звукозапис» у складі операційної системи Windows. Якщо шкала записі не резонує, отже, мікрофон не підключений фізично або апаратно. Для апаратного включення пристрою необхідно перейти до властивостей драйвера звукової плати.
5
Запустіть аплет «Загальна гучність». Для цього двічі клацніть по значку динаміка в системному треї. У вікні, натисніть верхнє меню «Параметри» і виберіть пункт «Властивості». В полі «Мікшер» необхідно вибрати опцію Input. У нижній частині вікна поставте позначку навпроти рядка «Мікрофон» і натисніть клавішу Enter, щоб закрити вікно. Мікрофон повинен заробити.
6
Перевірити друге гніздо, яке призначене для динаміків, досить просто. Підключіть колонки або навушники до цього гнізда і включіть будь аудіоплеєр. Поява звуку в колонках означає правильне підключення передньої панелі до системної плати.