Як встановлювати модулі.

Основне засіб, який дозволяє розширити функціональні можливості системи Joomla, це компоненти/ модулі . Зараз існує безліч модулів, призначених для виконання різних завдань. Їх видалення і установка виконується в адміністративній панелі Joomla.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернет.
Інструкція
1
Авторизуйтесь в адміністративній панелі Joomla для установки нового модуля. Перейдіть в меню, потім виберіть пункт «Установка» - «Модулі». Відкриється діалогове вікно установки, в якому виберіть «Встановити новий елемент». Виберіть архів з модулем з комп'ютера, потім натисніть "Завантажити і встановити».
2
Щоб встановити модуль вручну, розпакуйте дистрибутив з ним в будь-яку папку на комп'ютері, підключіться до сервера по Ftp. Знайдіть в кореневому каталозі Joomla папку media, в ній створіть директорію з будь-яким ім'ям. Скопіюйте туди розпаковані файли.
3
Здійсніть авторизацію в адміністративній панелі. У діалоговому вікні установки нового модуля вкажіть повний шлях до папки з дистрибутивом на сервері. Далі клацніть по кнопці "Встановити". Якщо при установці модуля висвічується повідомлення, що інший компонент вже займає директорію, то можливі наступні варіанти: модуль вже встановлений або видалений некоректно. У другому випадку видаліть всі об'єкти, які залишилися від попередніх установок.
4
Скористайтеся іншим способом установки модуля. Розархівуйте файл з модулем, отриману папку скопіюйте в директорію Modules, потім перейдіть на сайт, в розділ «Менеджер модулів", клацніть по кнопці «Створити». Із списку, виберіть потрібний елемент для установки в Joomla. Вміст модуля буде виведено поруч з вмістом компонента, наприклад, модуль меню може виводитися на всіх сторінках сайту, незалежно від їх вмісту, наприклад, зліва від області з контентом.
5
В обраному шаблоні оформлення зовнішнього вигляду сайту виберіть розташування, в якому налаштуйте відображення вмісту встановленого модуля. Визначте місце розташування конкретного модуля, для цього перейдіть в адміністративну панель, і в меню «Розширення» виберіть «Менеджер шаблонів». Тут клацніть по назві шаблону, натисніть вгорі по кнопці «Перегляд».