Як записати фільм на комп'ютер.

Одним з найпоширеніших розваг на комп'ютері є перегляд фільмів. Художні або документальні фільми можна придбати в будь-якому магазині дисків - найчастіше вони випускаються на звичайних DVD-носіях, але також можна зустріти і двосторонні диски з фільмами.
Інструкція
1
Вставте диск з фільмом в привід комп'ютера. Акуратно зніміть оптичний диск з кріплення в пакувальній коробці диска, не пошкодивши внутрішню строну. Встановіть диск в борозенки приводу і переконайтеся, що він лежить рівно. Закрийте каретку приводу, натиснувши на кнопку Eject.
2
Зачекайте, поки запуститься автоматична завантаження вмісту оптичного диска. Якщо ви використовуєте Windows 7, то на екрані з'явиться вікно із запитом вибору дії - виберіть пункт «Відкрити папку для перегляду файлів», натиснувши на нього покажчиком миші. Якщо автоматично-диск не запустився, вам потрібно самостійно натиснути два рази лівою клавішею миші по ярлику «Мій комп'ютер». Далі виберіть назву диска, який вставлений в комп'ютер.
3
При автоматичному спрацьовуванні диска відкриється вікно «Мого комп'ютера», в якому буде відображатися вміст диска. Якщо ви копіюєте фільм, файли якого організовані в DVD-проект, ви побачите дві папки - Video TS і Audio TS. Інакше в списку будуть відображатися звичайні відео-файли.
4
Виділіть папки та файли за допомогою покажчика миші. Клікніть по ним правою кнопкою, щоб викликати внутрішнє меню, і виберіть у ньому пункт «Копіювати». Потім знайдіть на вінчестері вашого комп'ютера папку, куди б ви хотіли помістити вибрані файли. Знову викличте меню і виберіть пункт «Вставити».
5
Після закінчення копіювання вмісту диска на вінчестер спробуйте запустити фільм прямо з папки на вашому комп'ютері . Якщо це DVD-проект, зайдіть в папку Video TS і знайдіть файл VIDEO_TS.IFO - саме він є головним. Якщо скопійований фільм не запускається, можливо, у вашій операційній системі не вистачає спеціальної програми - певного відео-кодека.
Комп'ютер можна з успіхом використовувати для відтворення відеофайлів практично будь-якого формату. Крім того, відеосигнал можна виводити на телевізор, що дозволяє використовувати комп'ютер як DVD-програвача. Для того щоб подивитися фільм, він повинен бути записаний в потрібному форматі.
Вам знадобиться
  • - вільний простір на жорсткому диску;
  • - програми Nero або Ashampoo Burning Studio.
Інструкція
1
Для запису фільмів найчастіше використовуються формати * .avi, * .mpeg2, * .VOB і * .VCD. Перший формат на ділі є контейнером, що містить в собі відеофайл будь-якого формату, але на практиці на це не звертають уваги і говорять саме як про формат * .avi. Формат * .mpeg2 використовується в DVD, звичайному Цифрові телеканали і телебаченні високої чіткості. Файли з розширенням * .VOB застосовуються для запису заводських DVD-дисків. Формат * .VCD може бути відтворений на більшості DVD-плеєрів. Існують і інші формати відеофайлів, ви можете знайти їх докладний опис в інтернеті.
2
Вибір формату відеофайлу в чому залежить від того, чи будете ви записувати фільм на компакт-диск або він залишиться на жорсткому диску. У першому випадку найбільш зручний формат * .VOB, оскільки дозволяє створювати диски з зручним меню. Саме в цьому форматі записано більшість заводських дисків з фільмами. При використанні файлів з розширенням * .avi і * .mpeg2 ви не зможете створити меню, DVD-програвач буде просто відкривати папку з файлами, серед яких ви зможете вибрати і запустити потрібний.
3
Якщо ви плануєте відтворювати фільми з жорсткого диска, формат файлу не має принципового значення. Однак файли * .avi і * .mpeg2 в цьому випадку виявляються набагато зручніше, ніж * .VOB - кожен фільм буде представлений одним файлом, тоді як у форматі * .VOB в папці VIDEO_TS завжди присутня безліч додаткових файлів, потрібних DVD-програвача. При бажанні ви завжди можете конвертувати один формат в інший за допомогою програм-конвертерів, але це займає багато часу.
4
У тому випадку якщо вам необхідно скопіювати фільми на комп'ютер з компакт-диска, найкраще зберегти всі його вміст в окремій папці. Такий спосіб зручний і для файлів з розширеннями * .avi і * .mpeg2, оскільки в назві папки ви можете дуже зручно вказати повне найменування фільму. Знайти потрібний фільм серед папок з повними назвами буде набагато простіше, ніж серед списку avi-файлів. Для копіювання спочатку створіть папку з потрібним назвою, потім скопіюйте в неї файл фільму.
5
Для запису фільмів на компакт-диск скористайтеся програмами Nero або Ashampoo Burning Studio. Якщо вам треба просто перенести файл фільму з комп'ютера на компакт-диск, виберіть опцію «Запис даних», потім в меню програми додайте потрібний файл, вставте чистий компакт-диск і запустіть запис.