Як вибрати лікаря-невролога для дитини.

Якщо у дитини підвищена збудливість, сонливість, головні болі, гіперактивність або навпаки хронічна втома, - це все є серйозним приводом для звернення до дитячого невролога. Важливо виявити всі симптоми на ранній стадії хвороби.
Інструкція
1
Якщо є потреба в консультації з питань ураження нервової системи вашого дитини , зверніться в районну дитячу поліклініку. Попередньо дізнайтеся у знайомих про кваліфікацію штатного лікаря невролога . Хороший лікар зможе без зусиль визначити клінічний стан дитини і вчасно призначити лікування або профілактичні заходи. В іншому випадку вирушайте в платну клініку, де вашого дитини ретельно огляне лікар-невролог.
2
Задайте в інтернеті «Пошук невролога для дитини ». У виданому списку ви знайдете масу корисної інформації. Подивіться різні реклами клінік. Почитайте інформацію про кожну з них, щоб вибрати кращу. У клініці з неврологічним відділенням, як правило, працюють висококваліфіковані фахівці (доктори та кандидати наук, професори). Ознайомтеся зі списком провідних лікарів (як правило, на сайтах представлені їх досягнення).
3
Зайдіть на різні форуми, присвячені темі «Дитячий невролог». Зверніть увагу на відгуки про той чи інший доктора, на рекомендації відвідувачів форуму. Задайте питання про конкретного фахівця, щоб почути про нього відгуки. У соціальних мережах спеціально для однодумців створюються спільноти, в яке ви можете вступити і обговорювати вас цікавлять.
4
Знайдіть в інтернеті online-консультації якогось доктора. Поставте йому питання щодо стану вашого дитини . Кваліфікований невролог за описом зможе визначити наявність того чи іншого захворювання, і, можливо, ви отримаєте запрошення на очний прийом або діагностику.
5
Подивіться медичні друковані видання. В даний час тема дитячої неврології дуже актуальна і активно обговорюється, наприклад, в журналах. Також вказуються прізвища провідних у своїй галузі спеціалістів.