Як залишити на авто старі номери. Як зберегти старі номери авто.

Якщо ви вже звикли до своїх номерним знакам на автомобілі і не хочете їх міняти після придбання нового авто, то зробити це цілком реально. Більш того, дана процедура абсолютно безкоштовна. Вам буде потрібно оплатити тільки реєстраційний внесок і можна сміливо приступати до установки старих номерів на нове авто.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - свідоцтво про реєстрацію машини;
  • - паспорт автомобіля;
  • - квитанція про сплату держмита, а також її копія;
  • - заява про огляд машини з відмітками інспектора ГИБДД;
  • - державні номерні знаки.
Інструкція
1
Напишіть у встановленій формі заяву на ім'я начальника ГИБДД. Обов'язково напишіть свої контактні дані: адреса, ПІБ, телефон. Вкажіть марку машини, за якою ви хочете зберегти старий реєстраційний номер, і марку автомобіля, за яким значився цей номер. Потім поставте підпис і дату.
2
Заповніть заяву заздалегідь для того, щоб вам не довелося стояти в багатогодинний черги. Якщо ви хочете зняти стару машину з обліку, то необхідно додати заяву на збереження її номерів за новим авто до комплекту інших документів.
3
Поставте до відома співробітника ДІБДР під час постановки на облік нової машини про те, що у вас є старі номера . Врахуйте, що ваші старі номера будуть зберігатися в інспекції не більше 30 днів з моменту їх зняття. Якщо протягом цього терміну вами вони не будуть затребувані, то вони найближчим часом будуть знищені, і сплачена вами державне мито при цьому не повертається.
4
Наведіть старі номера в порядок. Їх покриття повинне бути цілим і без яких-небудь пошкоджень. Букви і цифри на них повинні бути читані і добре видно. Якщо ваш номер пом'ятий, подряпаний, в деяких місцях є відколоті шматочки, то вам буде необхідно звернутися в управління ГИББД і там написати заяву з проханням відновити дані номерні знаки. Вам видадуть документ, за допомогою якого вам на спеціалізованому заводі зроблять нові номера з тими ж буквами і цифрами. Перевірте, що отримані на руки нові номерні знаки відповідають сучасному зразком.
5
Уявіть необхідні документи для зняття автомобіля з обліку у відділення ГИБДД. Для цього вам буде потрібно ваш загальногромадянський паспорт, паспорт машини, заяву з відмітками інспектора про огляд машини, свідоцтво про реєстрацію автомобіля, оригінал і копія квитанції про сплату держмита та державні номерні знаки. А для постановки авто на облік вам будуть необхідні такі документи: загальногромадянський паспорт, паспорт автомобіля, поліс ОСАГО, заяву з відмітками інспектора про огляд машини, довідка-рахунок.