Як розбавити антифриз.

Найчастіше прибрати рідина для систем охолодження двигунів, можна побачити не готовий антифриз , який можна відразу ж заливати в автомобіль, а його концентрат, який вимагає попереднього розведення.
Вам знадобиться
  • - пляшка дистильованої води.
Інструкція
1
Запам'ятайте: на ринку здійснюється продаж саме концентрованого антифриз а, так як це цілком виправдано з економічної точки зору. У зв'язку з тим, що розведення антифриз а здійснюється тільки дистильованою водою, яку можна придбати в улюбленому місті, у нас на ринках присутня у великій кількості саме концентрований, який у жодному разі не можна відразу заливати в машину.
2
Зверніть увагу, у торговельній мережі продається антифриз з температурною кристалізації 65 градусів Цельсія і нижче. Відповідно, такі морози можна зустріти тільки в арктичних широтах, але й то не скрізь. А в помірних географічних широтах, температура взимку дуже рідко опускається нижче, ніж на -30 градусів.
3
Тому після того як ви купуєте концентрат охолоджуючої рідини, його обов'язково необхідно розвести дистильованою водою, при цьому обов'язково враховуйте, що додавання 1/3 кількості води до існуючого обсягу антифриз а призведе до підвищення температури кристалізації до -30 градусів. Але якщо ви розведете вказаний антифриз з дистильованою рідиною в рівних пропорціях, то він буде не замерзати при температурі нижче -20 градусів - це особливо актуально для південних регіонів Росії.
4
Запам'ятайте: для розведення антифриз а вам не потрібно шукати таку чисту воду, як аптечна дистильована вода для ін'єкцій. Але, тим не менш, підійдіть до вибору такої води дуже критично, так як у неї повинна бути достатня деионизация для того, щоб запобігти внутрішню корозію металу.
5
Тому використовуйте для розбавлення антифриз ов очищену воду за спеціальною технологією зворотного осмосу, яка згодом проходить деіонізації. Додайте цю введенню в ємність антифриз а в необхідних пропорціях, тільки потім його можна заливати в машину. Також деякі виробники даного продукту відразу вказують необхідну кількість рідини, якою буде необхідно провести його розбавлення.
Сучасна світова хімічна промисловість стала виробляти для систем охолодження автомобільних двигунів, відповідно до глобальними вимогами про екологічну безпеку, нетоксичні охолоджуючі рідини ( антифризи ), які, в більшості випадків, надходять в реалізацію в концентрованому вигляді.
Вам знадобиться
  • - дистильована вода.
Інструкція
1
Переміщення концентратів, як по внутрішніх, так і за міжнародними маршрутним лініях, різними видами транспорту цілком виправдано з економічної точки зору. У зв'язку з тим, що доведення незамерзающих концентратів до необхідної щільності (розведення антифризу) здійснюється виключно дистильованою водою, яка виробляється на місцях у достатній для задоволення потреб автомобілістів кількості.
2
Як правило, в торгову мережу надходить антифриз в концентрованому вигляді, температура кристалізації якого від 65 градусів Цельсія і нижче. Але такі морози відзначаються у нас, в Росії, тільки в арктичних широтах, і то не скрізь. Що ж стосується помірних географічних широт нашої Вітчизни, то на цих територіях температура взимку рідко опускається нижче мінус 30 градусів.
3
Тому після придбання концентрату охолоджуючої рідини, його обсяг розводять дистильованою водою, враховуючи при цьому, що додавання однієї третини кількості води до наявного обсягу антифризу А-65 підвищить температуру його кристалізації до -30 градусів. А розведення зазначеного концентрату дистильованою водою в рівних пропорціях, дозволить йому не замерзати при температурі охолодження не нижче -20 градусів, що актуально для південних регіонів нашої країни.