Як зробити спортивні мати. Як швидко поставити мат.

Зміцнювати і підтримувати здоров'я необхідно в будь-якому віці. Але найчастіше на відвідування спортивних клубів не вистачає часу або знаходяться вони не по дорозі. Залишається один вихід - організувати у себе вдома спортивний міні-комплекс. При обладнанні спортивного куточка не забудьте про матах. Вони необхідні для безпеки.
Вам знадобиться
  • - листи товстого поролону
  • - матеріал для чохла мату
Інструкція
1
Купуємо необхідну кількість аркушів товстого поролону. Щільність і пружність поролону може сильно знизити больові відчуття при неакуратному падінні і запобігти отриманню травми. Особливо мати необхідні там, де є діти.
2
Викроює з поролону заготовки необхідного розміру. Зазвичай це 1330х 230х60мм. Але ви можете зробити спортивний мат за своїми розмірами і підходящої форми: хоч квадратний, хоч прямокутний.
3
Придбаваємо матеріал для чохла мату. Раніше мати обшивали брезентом або дерматином. Ці матеріали не дуже практичні: швидко брудняться, рвуться, приходять в непридатність. Сучасні синтетичні матеріали практичні, красиві, довговічні: це капровініл або армований полівінілхлорид. Головне, щоб матеріали були токсичними, противоаллергическими і могли піддаватися санітарній обробці.
4
Робимо з матеріалу викрійку, дві частини для підстави, чотири частини для боків, залишаючи на припуски по 2 см з усіх боків.
5
Прошиваємо майбутній чохол з трьох сторін. В четверту сторону вшивають блискавку або робимо шнурівку, для того щоб чохол можна було періодично знімати і прати.
6
З бічних сторін для зручності переміщення необхідно зробити ручки, можна зі стропи, а можна і з обшитого поролону.
7
Для спортивного дитячого куточка поверхні мату можна прикрасити яскравою веселою аплікацією.
8
Якщо взяти 2 листа поролону, обшити їх і вшити в одну зі сторін загальну блискавку, вийде складаний мат, який зручний в зберіганні і займає менше місця.
9
Вкладаємо поролон в чохол, застібаємо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XPbvc_724ls