Як розмалювати гітару.

Стару і потерту гітару з хорошим звуком зовсім не обов'язково міняти на нову, можна просто її пофарбувати, відлакувати, і вона буде виглядати, як нова. Крім того, якщо розмалювати гітару , вона стане індивідуальної, єдиною у своєму роді і повністю буде відповідати вашому смаку.
Вам знадобиться
  • - гітара;
  • - наждачний папір;
  • - шліфгубка;
  • - шліфувальна машина;
  • - шпаклівка по дереву;
  • - грунтовка по дереву;
  • - велюровий валик;
  • - нітро або акрилова фарба;
  • - нітролак.
Інструкція
1
Спочатку повністю розберіть гітару , зніміть всю фурнітуру і акуратно приберіть подалі, щоб нічого не розгубити. Потім затисніть деку на підлозі і зніміть стару фарбу. Для цього використовуйте шкурку, орбітальну або будь-яку іншу шліфувальну машину.
2
Для полегшення процесу обробіть поверхню спеціальним складом, що видаляє лакофарбове покриття, або ацетоном. Врахуйте, що після цього поверхню треба все одно зашліфувати.
3
Якщо на гітарі є відколи, вибоїни і вм'ятини, обов'язково їх зашпатлюйте, попередньо прогрунтовав поверхню. В якості грунтовки використовуйте адгезійний грунт для роботи по дереву. Наносите його маленьким велюровим валиком або пензлем (від кисті можуть залишатися смуги).
4
Після висихання грунту візьміть шпаклівку і приступите до закладенню всіх дефектів. Можна використовувати алкіду або автомобільну шпаклівку, головне, щоб вона утворювала гладку поверхню.
5
Відшліфуйте гітару так, щоб вона блищала як дзеркало. Знову прогрунтуйте поверхню і остаточно злегка обробіть ручної шліфгубкой (зерно 220-400). Протріть деку вологою ганчіркою і просушіть. Тепер можна приступати до фарбування гітари.
6
Підберіть фарбу залежно від обраного малюнка, краще купувати імпортну хорошу нітрофарбу в аерозольному балоні, або акрилову фарбу.
7
Перед фарбуванням прикрутите до деки якусь палицю в місці кріплення грифа (через отвори для болтів), щоб можна було тримати її в підвішеному стані. Накладку грифа заклейте малярським скотчем.
8
Нанесіть шар фарби, використовуючи трафарети або створюючи малюнок на гітарі вручну. Зачекайте, поки фарба висохне.
9
Покрийте гітару лаком в декілька шарів, кожен раз чекаючи висихання попереднього шару. Кожен шар шліфуйте дрібної наждачкою або шліфгубкой. Можна використовувати лак з балона або нітролак, але краще вибирайте лак для використання на відкритому повітрі, він має маркування «НЦ 1хх».