Як підключити зовнішній жорсткий диск.

Найпростіший спосіб збільшити вільний дисковий простір - придбати зовнішній жорсткий диск. Підключення такого диска займає небагато часу і дарує при цьому багато вільного часу, який ви могли б витратити на запис потрібної інформації на DVD-диски. Зовнішні жорсткі диски мають підвищену функціональність і можливість підключення не тільки за допомогою порту USB, але і FireWire (він же IEEE 1394).
Вам знадобиться
  • Зовнішній жорсткий диск (диск + мережевий адаптер).
Інструкція
1
В комплект будь-якого зовнішнього пристрою запису і зберігання даних належать: - вінчестер; - з'єднувальний кабель; - мережевий адаптер; - інсталяційний диск (не у всіх моделей) .Для того щоб оцінити всі переваги зовнішніх накопичувачів, необхідно провести установку нового пристрою. Виконайте наступні кроки: - підключіть мережний адаптер до зовнішнього накопичувача інформації, застроміть вилку адаптера в мережу; - встановіть необхідні драйвера (знаходяться на CD-диску); - новий жорсткий диск необхідно відформатувати і розбити його на розділи; - при підключенні диска до комп'ютера використовуйте з'єднувальні кабелю. Відповідно до виду кабелю підберіть необхідний для нього порт на тильній стороні комп'ютері (USB або FireWire).
2
Після виконання всіх цих дій ваша операційна система повідомить про те, що було знайдено новий пристрій. Дочекайтеся появи значка диска в папці «Мій комп'ютер». Доступ до цієї папки знаходиться безпосередньо на робочому столі або через меню «Пуск» - «Мій комп'ютер». Для перегляду вашого диска двічі клацніть на його зображенні. Ваш зовнішній жорсткий диск готовий до роботи.
3
Для того щоб від'єднати диск від комп'ютера, необхідно натиснути на іконці додаткових пристроїв, поряд з системним годинником. При відключенні диска нестандартним способом: відключення мережевого адаптера або роз'єднання кабелю зв'язку без попереднього відключення пристрою (через інтерфейс операційної системи), можуть виникнути проблеми при прочитанні диска комп'ютером або повна втрата даних.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j6n_tK6n7VI