Як переробити пісню на день народження.

Збираючись на черговий день народження до одного або колезі по роботі, ми плутаємося в здогадах, що ж подарувати іменинникові і як його привітати. Адже говорити однакові і побиті фрази з року в рік нецікаво й нудно. Прекрасним виходом у такій ситуації стане пісня, яку ви можете заспівати разом з друзями або колегами, переробивши улюблений хіт винуватця торжества або музичну композицію на ваш вибір.
Інструкція
1
Отже, припустимо, що ви хочете переробити пісню на день народження колеги, з яким працюєте на одному підприємстві. Першим кроком на шляху створення такого привітання повинен стати вибір музичної композиції. Головне тут - щоб мотив був легким, впізнаваним і запам'ятовується, який міг би справити враження на іменинника та його гостей. Підійдуть шлягери минулих років, творчість улюблених артистів або просто легка музика, на яку можна скласти слова привітання.
2
Напишіть у стовпчик якості, які ви хотіли б виділити у іменинника: за що ви його цінуєте і поважаєте, які риси характеру допомагають йому в житті, який він у роботі та спілкуванні з вами. Чим більше хвалебних епітетів ви наберете, тим простіше буде наділити їх в красивий вітальний текст пісні.
3
І не забудьте про побажання. Хоч це і пісня, буде доречним хоча б один куплет в кінці присвятити саме добрим побажанням.
4
Наприклад, ви вітаєте свого колегу, колишнього військового, серед відмінних якостей - твердість духу і вміння вирішувати будь-які питання, активність у всіх справах. Його улюблена музична композиція - пісня Ю. Антонова «Під дахом будинку твого», яку можна легко переробити. У підсумку привітання могло б бути таким: Нам сумніватися немає прічіниІ тут не зайві похвали, Адже чудовий чоловік - Прекрасний іменинник - Ви! Ваша військова гарт, І бути желанье в курсі делВсегда допоможуть Вам справлятьсяС величезним оберемком проблем, Всі складні вирішувати вопросиБез шуму і без суєти, До завдань підходити серйозно, Досягаючи висоти.І в заводській активного життя, І в спорті, і на торжествахВсегда Ви зразок престижу, Зітхають дружно дами: «Ах!». Але віддаєтеся ви работеПроізводственной сповна, Завжди приклад нам подаєте, Характер стійкий, як стена.Ми в цей день січневий, сніжний, Вам побажаємо від душі, Щоб радість, щастя і надеждаНаполнялі вашу жізнь. щоб кожен день удачуВ своїх долонях приносив, І нехай в очах сяє щастям Вам на все вистачає сил!
5
Вам залишилося тільки роздрукувати її на окремих аркушах для себе і на красивій листівці - для іменинника і заспівати під час торжества або соло, або з кимось із співробітників. Будьте впевнені, вашому колезі обов'язково сподобається таке привітання, адже підспівувати і аплодувати буде весь зал!