Як додати таблицю.

Для більш наочного представлення даних в повідомленні блогу чи сайту можна вставити таблицю . Використання HTML-тегів дозволяє додавати в них велика кількість декоративних деталей, міняти колір і форму.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Найпростіша таблиця може складатися з одного рядка. На її майбутнє місце вставте теги: Слово в першому стовпці Слово в другому стовпці Слово в третьому стовпці Прогалини , звичайно, приберіть. Якщо не вказати значення table border, то рамки між стовпцями не буде.
2
Для створення таблиці в дві і більше рядка користуйтеся таким шаблоном: Перша комірка 1-го рядка Друга осередок 1-го рядка Перша комірка 2-й рядки Друга осередок 2-й рядки Приберіть пробіли. В значення table border можете внести своє число.
3
Можете зробити таблицю з кольоровими осередками. Теги такого художества будуть виглядати наступним чином: слово в комірці слово в осередку ваше слово текст вашої комірки При вставці прибирайте прогалини.
Зверніть увагу
Сайт або блог повинен мати підтримку HTML-кодування
На поточний момент найбільш зручним текстовим редактором з можливістю створення таблиць є програма MS Word з пакету Microsoft Office. З її допомогою можна створити таблицю абсолютно будь-якого розміру з певною кількістю рядків і стовпців.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Для створення таблиці необхідно створити новий документ або відкрити вже існуючий. Новий файл створюється автоматично при запуску програми. Для цього натисніть меню «Пуск», розкрийте елемент "Всі програми" і знайдіть ярлик програми в блоці Microsoft Office. Також вікно редактора можна запустити через ярлик, який знаходиться на робочому столі або панелі швидкого запуску додатків.
2
В головному вікні програми почніть заповнювати новий документ. Якщо перед вами не з'явився білий аркуш і в заголовку не відображається напис «Документ 1», натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Створити».
3
Для відкриття раніше створеного і збереженого файлу слід розкрити меню «Файл» і вибрати пункт «Відкрити». У вікні вкажіть шлях до файлу, виділіть його і натисніть клавішу Enter.
4
У відкритому документі поставте курсор на те місце, з якого ви хочете почати таблицю. В деяких випадках необхідно відокремити текст і таблицю. Для цього поставте курсор в кінець тексту і натисніть клавішу Enter.
5
На стандартній панелі інструментів знайдіть кнопку «Додати таблицю» і натисніть її. Якщо не відводити миша після натискання від цієї кнопки, ви побачите своєрідний мініатюрний макет сторінки. Тут ви можете задати приблизну кількість рядків і стовпців вашої майбутньої таблиці.
6
Проведіть курсор вниз і вправо, вибираючи потрібну кількість осередків для таблиці. На останній з обраних осередків натисніть лівою кнопкою миші. У створеній таблиці заповніть порожні поля. Якщо ви помилилися з кількістю стовпців або рядків, їх завжди можна додати або видалити.
7
Для додавання стовпців скористайтеся верхнім меню "Таблиця". Виберіть розділ «Додати», а потім клацніть лівою кнопкою миші по рядку «Стовпці праворуч». Зверніть увагу на таблицю, кількість стовпців збільшилося на одну одиницю. Щоб додати більше стовпців, скористайтеся цією ж опцією кілька разів.