Як розкрутити сервіс.

Сервіс - вид бізнесу, в якому ви пропонуєте якісь послуги. Методи, за допомогою яких ви можете розкрутити сервіс, залежать від виду вашої цільової аудиторії. Ви можете використовувати один з несколькоіх способів розкручування, або кілька одразу.
Інструкція
1
Насамперед, вам необхідно виділити вашу цільову аудиторію. Чітко визначте сферу її інтересів, місця найбільшої концентрації та маршрути руху, незалежно від того, де саме відбувається дія - в інтернеті або ж у реальному житті. Ви повинні точно знати, де і коли концентрація вашого споживача досягає максимуму.
2
У випадку якщо ви розкручуєте сервіс, не пов'язаний безпосередньо з інтернет-послугами, ви можете використовувати рекламні розтяжки, плакати, а також рекламу в газетах. Наприклад, якщо ваша цільова аудиторія сконцентрована в спальних районах, розмістіть на під'їздах та прилеглих рекламних стендах яскраву і помітну рекламу. Одним з бюджетних, але ефективних засобів реклами також є розміщення реклами всередині і на бортах маршрутного таксі та іншого громадського транспорту.
3
Якщо ваша сфера діяльності - інтернет-послуги, то, природно, ваша рекламна кампанія повинна проходити за допомогою інтернет-сервісів. Найбільш важливим фактором у цьому відіграє інформативний і зручний веб-сайт. Навігація повинна бути гранично простий - в перші секунди відвідувач повинен зрозуміти, куди він потрапив і куди він повинен натиснути. Для піару використовуйте контекстну рекламу і обмін посиланнями. Розміщуйте інформацію про ваш товар на форумах і в співтовариствах, пов'язаних з вашими послугами. Ви також можете використовувати такий варіант, як покупку постів в твіттері, проте в цьому випадку вам потрібно працювати зі стратегії покупки 20-30 постів кожні дві-три години.
4
І в тому, і в іншому випадку можна виділити ряд способів розкручування, які є універсальними. В першу чергу, це реклама за допомогою соціальних мереж. Створіть групу чи профайл і активно запрошуйте користувачів, рекламуючи свої послуги. До розряду універсальних також відносяться "дні знижок" на надання послуги, або система клієнтських карт з накопичувальними знижками, а також бонусами за залучених клієнтів.