Як відправити гроші через інтернет.

Робити покупки в інтернеті іноді не тільки дуже зручно, але й вигідно. Наприклад, при покупці авіаквитків, адже ціни на них ростуть за лічені години. А іноді потрібно перевести гроші терміново і з мінімальними затратами іншій особі. У цьому допоможуть сучасні інтернет-технології.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету, гроші.
Інструкція
1
Заведіть банківську карту, наприклад, Visa або MasterCard у великому банку (Ощадбанк, Сітібанк і т.д.). Таким чином ви отримаєте універсальний ключ до оплати покупок в інтернет-магазинах, на сайтах великих компаній, що підтримують власні сервіси інтернет-продажів, до перекладу грошей на інші рахунки. Крім того, така карта - універсальний спосіб поповнення вашого рахунку в будь-якій електронній платіжній системі.
2
Здійснюйте покупки в інтернеті , розплачуючись грошима, лежачими на вашій банківській карті. Кожен банк інформує клієнта про свої правила користування картами в таких випадках. Наприклад, щоб розплатитися карткою Ощадбанку, потрібно знати не тільки ім'я, прізвище, по батькові власника, номер, тризначний код на звороті, але і роздрукувати в банкоматі (скориставшись цією картою) паролі, один з яких потрібно ввести на сайті при здійсненні покупки. Це може здатися не дуже зручним, зате підвищує надійність операції.
3
Скористайтеся послугою «мобільний банк» або «банк-он лайн», яку зараз надають банки своїм клієнтам-власникам карт. Це дозволить вам, не виходячи з дому, здійснювати покупки, переводити гроші на рахунки інших держателів карт цього банку, проводити платежі. Така послуга дозволить вам отримувати необхідні паролі для списання грошей з картки прямо на ваш мобільний телефон.
4
Заведіть свої рахунки в електронних платіжних системах (Яндекс.Деньги, WebMoney). Для цього знадобиться авторизуватися в системі, вказати персональні дані, отримати ваш ідентифікаційні номер в системі. Потрібні ті ж дані, які ви надаєте, відкриваючи рахунок (карту) у банку, тільки можна це зробити, не виходячи з дому.
5
Скористайтеся послугами цих систем для оплати рахунків (комунальних платежів, податків), для покупок в інтернет-магазинах, для переведення в готівку електронних грошей, для переказу коштів з однієї системи в іншу. Врахуйте, що за всі ці операції, виключаючи, мабуть, покупки в інтернет-магазинах, стягується певний відсоток.