Як оновити м'які меблі.

Ви можете змінити інтер'єр у своїй квартирі, оновивши м'яку меблі . Підібравши до неї штори та інші декоративні елементи, ви змусите кімнату заграти новими фарбами. Меблі можна повністю реставрувати, при необхідності навіть трохи змінити поролоном форму, а можна зробити тільки оригінальні заплатки на зношених частинах. Розрахуйте свої сили і ту кількість часу, який ви готові витратити на роботу зі своєю м'якою меблі ю.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - меблевий степлер;
  • - рулетка або кравецький метр;
  • - ножиці;
  • - швейна машинка .
Інструкція
1
Перетягніть м'яку меблі . Для цього потрібно розібрати диван або крісло на складові елементи. Відокремте підлокітники, викрутіть або витягніть сидіння. Ви можете зняти стару оббивку, якщо вона сильно забруднена або зношена, і використовувати її для викрійки. А можете прикріпити нову тканину поверх старої. Зробіть необхідні викрійки. Закріпіть тканину меблі вим степлером до дерев'яного меблі ному каркасу. При необхідності прокладете всередині новий поролоновий шар.
2
Оновлення м'яку меблі , пошивши для неї чохли. Знімні чохли - це практичне рішення, їх завжди можна зняти і випрати в міру необхідності. Якщо ви добре вміє шити, то чохли можуть мати складну форму, наприклад, повністю повторювати обриси меблів. Підберіть тканину в магазині так, щоб вона гармоніювала з вашим інтер'єром. Для класичного стилю найкраще підійдуть строгі однотонні тканини або в тонку смужку. Різноманітні квіткові мотиви добре виглядають в сільському стилі. Але якщо вам буде затишно і комфортно на м'яких меблів, яка обтягнута плюшем, хутром, шовком або оксамитом, то не відмовляйте собі в такому задоволенні. Оновлення чохли, коли старі вам набриднуть.
3
Якщо шиття - це не ваш «коник», то для поновлення буде достатньо змайструвати або купити готові покривала. Зніміть розміри з меблів і зробіть ескіз, щоб в магазині відразу зорієнтуватися, який матеріал і в якій кількості вам потрібно. Покривала можуть вкутувати крісло або диван повністю, разом з підлокітниками, а можуть закривати тільки сидіння і спинку. Останній варіант підійде, якщо стара оббивка не сильно зношена і добре поєднується за кольором і малюнком з новим матеріалом.
4
Зверніть увагу на видимі дерев'яні елементи м'яких меблів, якщо вони є. Ніжки, підлокітники та інші деталі обробіть наждачним папером, якщо вони лаковані. Тріщини, глибокі подряпини закладіть шпаклівкою для дерева. Після повного висихання вирівнюючої маси ошкурьте ці місця дрібнозернистим шліфуванням. Покрийте дерев'яні деталі відповідним відтіночним лаком або використовуйте для першого шару морилку, а потім вже лакують.
Корисна порада
М'які меблі можна оновити, викликавши спеціальних майстрів, які займаються реставрацією на дому. Вони не тільки зроблять перетяжку, але і поміняють вийшли з ладу елементи меблів.