Як міняти дозвіл.

Дозвіл - це настройка монітора, визначальна, як відображається інформація, яка вимірюється по вертикалі і горизонталі в пікселях. При низькому дозволі, наприклад 800х600, на екрані менше елементів, але вони крупнішого розміру. При більш високому дозволі, наприклад 1280х800, на моніторі уміщається більше елементів меншого розміру. Найкраще користуватися комп'ютером, з максимальною роздільною здатністю екрану, яке для кожного монітора своє.
Інструкція
1
Клацніть по робочому столу правою кнопкою миші і натисніть на "Персоналізація". У Windows XP натисніть на «Властивості екрану».
2
Натисніть на «Параметри дисплея». Перед вами відкриється утиліта «Монітор».
3
повзунки « Дозвіл " встановіть необхідне вам значення. Натисніть «Ок». Екран на кілька секунд стане чорним. Операційна система попросить підтвердити нові налаштування протягом 15 секунд, якщо ви цього не зробите, то комп'ютер поверне колишні налаштування автоматично.
Зверніть увагу
Зміна дозволу екрану має силу для всіх облікових записів користувачів цього комп'ютера.
Корисна порада
Для деяких старих ігор і програм, обов'язковим є дозвіл екрана 640x480 пікселів. Можна на час включити цей режим. Для цього натисніть правою кнопкою миші по ярлику цієї програми і виберіть пункт «Властивості». Перейдіть на вкладку "Сумісність" і встановіть галочку на рядку «Дозвіл екрану 640x480». Натисніть «Ок». При закритті програми, дозвіл екрана повернеться до звичайного автоматично.
Дозвіл фотографії вимірюється в пікселях і визначається висотою і шириною фотографії. Так, фото, зроблене на 12-тімегапіксельний фотоапарат, матиме дозвіл 4000x3000 пікселів. Такі великі дозволу не дуже зручно зберігати на комп'ютері і завантажувати в інтернет або відправляти по e-mail в силу великого обсягу файлу. Адже чим вище дозвіл, тим вище обсяг, займаний фотографією на диску.
Інструкція
1
Для зміни дозволу буде потрібно будь фоторедактор - це може бути Paint.NET, Adobe Photoshop, Ulead Photoimpacht, ACD SeeSystem та багато інших. Найдоступніший з них, безкоштовний і при цьому не поступається за функціоналом - Paint.NET. Програма має повністю російський інтерфейс і зрозуміла навіть новачкові. Завантажити інсталяційний файл можна за посиланням: www.paintnet.ru/download/.После установки і запуску програми, відкрийте потрібну фотографію в меню «Файл» - «Відкрити». Щоб змінить дозвіл фотографії, викличте меню «Зображення» - «Чи змінить розмір». У вікні виберіть «Відсоток», якщо хочете зменшити фото в певному процентному співвідношенні, або «Абсолютний розмір», якщо хочете отримати бажане дозвіл. Щоб картинка не витягнулася і не стиснулася, поставте галочку у параметра «Зберігати пропорції» і введіть бажану ширину або висоту зображення в пікселях, при цьому потрібно змінити тільки один числовий параметр, - другий зміниться автоматично відповідно до масштабу фотографії.
2
Пару слів про збереження фотографії з новим дозволом. Якщо вам потрібно зберегти первинне фото, чи не перезапісивая його, натисніть «Файл» - «Зберегти як» і збережіть отриману фотографію з новим дозволом в потрібному вам форматі в будь-яку зручну папку на комп'ютері. Їли ж оригінал фото більше не буде потрібно, просто збережіть фото зі зміненим дозволом натисканням «Файл» - «Зберегти».
Зверніть увагу
Варто пам'ятати, що змінивши дозвіл і перезаписавши файл, ви не зможете відновити колишнє дозвіл в оригінальній якості. Простіше кажучи, можна зменшити картинку і не втратити якість зображення, але не можна збільшити її, зберігши чіткість фото.