Як відкрити свій музичний магазин. відкрити магазин музичних інструментів.

Продаж музичних інструментів та супутнього обладнання - досить специфічний, але перспективний бізнес. Відкриття музичного магазина зажадає чималих витрат, проте зважаючи затребуваності цих товарів і недооціненість ринку ваші вкладення здатні дуже швидко окупитися.
Вам знадобиться
  • - пакет документів для реєстрації як ІП або ТОВ;
  • - приміщення під магазин;
  • - торгове обладнання (касовий апарат, вітрини).
Інструкція
1
Визначте майбутній асортимент, саме від нього залежатимуть критерії вибору приміщення для магазина . Як правило, в музичному магазині представлені кілька видів акустичних і цифрових інструментів, аксесуари до них, а також звукове та світлове обладнання. Ви можете обмежитися продажем, наприклад, тільки гітар і супутнього приладдя, таким чином заощадивши на площі приміщення під магазин. Однак майте на увазі, що чим ширше асортимент, тим більше категорій покупців ви зможете залучити.
2
Знайдіть приміщення, в якому ви будете відкривати магазин. Звичайно для відкриття магазина музичних інструментів та звукового обладнання потрібно просторе приміщення, оскільки такі інструменти, як, наприклад, фортепіано займають чимало місця. Крім того, у покупця повинна бути можливість підійти і спробувати, як звучить інструмент. Приміщення для музичного магазина зовсім не обов'язково знаходитися в торговому центрі, можна орендувати і окремий павільйон, але в людному місці із зручною парковкою.
3
Визначивши асортимент і підібравши приміщення, оформите всі необхідні документи. Якщо ви відкриваєте магазин вперше, варто довірити оформлення пакета документів юридичної або бухгалтерської фірмі. Формальні процедури можуть зайняти чимало часу, будьте готові до цього.
4
Зареєструвавшись як ІП або ТОВ, купите необхідне торгове обладнання (касовий апарат, вітрини, стійки) і займіться пошуками постачальників продукції. Порівнявши умови роботи, виберіть тих з них, з ким плануєте співпрацювати. Важливим пунктом у договорі може бути можливість працювати під замовлення; особливо це має значення, якщо площа майбутнього магазина порівняно невелика.
5
В бізнесі з продажу музичних інструментів велику роль відіграє наявність кваліфікованих продавців, тому до підбору торгового персоналу підійдіть з особливою відповідальністю. По-перше, продавець в музичному магазині повинен мати навички гри на якомусь інструменті і розбиратися в торгових марках, а по-друге, володіти комунікабельністю і доброзичливістю. Наймаючи штат співробітників, не забудьте про прибиральницю, охоронця (якщо плануєте відкривати великий магазин), бухгалтера.
Зверніть увагу
Якщо ви плануєте продавати великогабаритні інструменти (фортепіано, роялі), додатковим плюсом буде наявність послуги доставки товару по місту.
Корисна порада
Для реклами музичного магазину і залучення нових клієнтів використовуйте такі способи, як організація автограф-сесій, концертів, надання окремих інструментів або обладнання в оренду. Крім того, перевагою буде наявність власного інтернет-магазину.