Як надягати кішці нашийник. нашийник для кішки Як його одягнути.

Нашийники застосовуються тільки в якості розпізнавального кошти для кішки, яку господарі випускають на вулицю. Для того щоб вивести її на прогулянку, потрібно спеціальна шлейка.
Інструкція
1
Оберіть для кішки нашийник - з биркою для телефону/адреси власника - протиблошині або протикліщовий. Надягати його слід перед тим як вона відправиться гуляти. Навіть якщо кішка загубиться, то його не заберуть до спецприймальника для бродячих тварин і не візьмуть додому без дзвінка господареві. І, крім того, вона позбудеться для паразитів. Якщо вона не виходить на вулицю, можна придбати нашийник просто для краси. Матеріал і дизайн можуть бути будь-яким, в залежності від ваших уподобань та стану шерсті і шкірного покриву кішки.
2
Привчайте кішку до нашийника поступово. Найкраще почати тоді, коли вона ще зовсім маленька. Купуйте спеціальний нашийник для кошенят чи звичайний, а потім трохи укоротите його. Спробуйте надіти його під час того, як ви годуєте кішку, або граєте з нею. Це на час відверне увагу вашого вихованця від нашийника: адже він буде зайнятий їжею або грою. Одягайте його щодня, все збільшуючи час його носіння до тих пір, поки кішка не звикне до нього.
3
Перед тим як застебнути нашийник, перевірте, чи не душить він тварина, що не зваляється чи шерсть під ним, не пошкодиться чи підшерсток. Враховуйте, що кішки завжди не проти пострибати, полазити по деревах, парканах, дахах. Тому надягайте нашийник так, щоб вона завжди могла вільно вийняти голову з нього, якщо він раптом за щось зачепиться.
4
Якщо ви збираєтеся виводити кішку на прогулянки, купіть шлею. Нашийник в цих цілях не підійде, так як м'язи шиї у таких тварин занадто слабкі і не витримають навантаження. Визначте відповідний розмір шлейки: між ремінцями і тілом кішки повинно вільно поміщатися два пальці. Привчайте тварину до шлейки також поступово.
5
Одягніть замкнуте кільце на шию кішки. Розгорніть перемичку, що сполучає його і ремінець так, щоб вона опинилася на горлі (карабін повинен бути на холці). Розширте простір між замкнутим кільцем, рухаючи ремінцем. Просуньте праву передню лапку в цей простір (перемичка виявиться на грудях кішки, а лапка буде зафіксована шлеєю). Візьміть вільний кінець ремінця і заведіть його в пахву лівої передньої лапки.
6
Застебніть ремінець. Оперувати кільце навколо шиї так, щоб воно і не давило кішці на горло, і одночасно щільно облягала його, не даючи їй викрутитися чи вирватися. Переконайтеся, що перемичка рівно розташована посередині грудей, а права лапка надійно зафіксована. Затягніть ремінець тугіше. Не хвилюйтеся: ви не зробите кішці боляче, зате вона потім точно не втече, відчувши, що шлейка ослабла.