Як виправити ніс в Фотошопі.

Перефразовуючи стару приказку, можна сказати: «Ніщо не прикрашає дівчину так, як фотошоп». За допомогою цієї програми можна міняти колір очей і волосся, зачіски і носи . У віртуальній реальності ви можете виглядати так, як захочете.
Інструкція
1
Як виправити ніс в bФотошопе/b "rel="gallery-step-images "> Відкрийте фотографію і продублюйте зображення на новий шар за допомогою клавіш Ctrl + J. Перед кожною зміною краще робити дублікат шару, щоб не пошкодити основне зображення.
2
Позбавтеся від проблем шкіри на зображенні. Вибирайте інструмент Healing Brush Tool («Лікує кисть»). На панелі шарів встановіть жорсткість кисті в 0, а розмір трохи більше розміру проблемної ділянки. Наведіть курсор на чисту шкіру, затисніть на клавіатурі Alt і клацніть мишкою по фотографії. Курсор перетвориться на рисунок прицілу - гурток з хрестиком всередині. Програма прийняла ділянку зображення за еталон.
3
Потім переведіть мишку на проблемну ділянку і клацніть лівою клавішею - прищик або цятка заміниться на еталонний малюнок. Отретушіруйте таким чином весь ніс, щоб не залишилося видимих дефектів шкіри.
4
В меню Filter («Фільтр») вибирайте інструмент Liquify («Пластика»). Це, фактично, окремий графічний редактор з власним набором інструментів і багатими можливостями налаштувань. Щоб збільшити зображення, вибирайте інструмент Zoom («Лупа»). Якщо потрібно зменшить рисунок, затисніть Alt і застосуєте Zoom. Щоб переміщати зображення, використовуйте Hand Tool («Рука»).
5
Вибирайте інструмент Pucker Tool («Стиснення»), для цього можна натиснути на клавіатурі S. Встановіть на панелі налаштувань розмір кисті трохи більше ділянки, який ви хочете зменшити. Значення Density («Щільність») і Pressure («Натиск») виставляйте невеликими, щоб корекція була акуратною. Наведіть курсор на перенісся і клацніть мишкою максимум 2-х разів. Зміни краще вносити поступово.
6
Натисніть O, щоб активувати інструмент Push Left Tool («Зсув пікселів»). Якщо обводити цим інструментом праву частину зображення зверху вниз, пікселі зміщуються вліво, тобто об'єкт зменшується, якщо знизу вверх, то збільшується. Щоб зменшити малюнок у лівій частині, курсор треба вести знизу вгору. Пікселі зміщуються під зображенням хрестика.
7
Значення щільності і натиску залиште невеликими, розмір кисті зменшіть. Обведіть інструментом ніс на фотографії, починаючи з правого боку, зверху вниз. Виправте виріз ніздрів, якщо є необхідність. Застосовуйте інструмент обережно, проводячи по одній ділянці зображення не більше двох разів.
8
Для скасування неправильних дій натисніть Reconstruct. Щоб прибрати всі зміни, використовуйте кнопку Restore All. Коли результат обробки вас влаштує, натисніть ОК. В звичайному режимі ще раз уважно вивчіть оброблене зображення. Якщо ви вирішите, що коригування була невдалою, можете натиснути Alt + Ctrl + Z, щоб скасувати зміни.