Як вивчити норвезьку мову. норвезьку мову аудиокурс.

Норвезька мова не так поширений, як англійська або німецька мова і. Однак потреба в ньому виникає, якщо ви переїжджаєте в цю країну або знаходите там роботу. Він належить до Північно-німецьким мова ам поряд зі шведським і датським мова ами. Вивчити норвезьку мова не так складно, як здається на перший погляд.
Вам знадобиться
  • - підручники та посібники з норвезькому мови;
  • - російсько-норвезький словник;
  • - інтернет, де можна знайти аудіо-/відеоматеріали та навчальні програми;
  • - зошит.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до вивчення норвезького мова а, важливо врахувати одну його особливість - в ньому існує кілька письмових мова ів. Для початку ви повинні визначитися, граматику якого письмового мова а ви будете вивчати: букмол, нюнорськ, ріксмол або самнорск. Найбільш популярні в Норвегії письмові мова і це - букмол і ріксмол, тому зупинити свій вибір краще на одному з них.
2
Вивчення норвезького алфавітаІзученіе будь-якого мова а починається зі знайомства з літерами алфавіту, їх написанням і вимовою. Вивчайте і виписуйте в зошит букви і їх транскрипцію, а потім і склади і транскрипцію складів.
3
Робота зі словаремПосле вивчення алфавіту, ви можете поступово поповнювати свій словниковий запас норвезькими словами. Починайте з вивчення найпростіших слів. Записуйте вивчені слова, їх транскрипцію і переклад в зошит і повторюйте освоєння слова щоразу перед вивченням нових.
4
Вивчення грамматікіПеред початком вивчення норвезького мова а ви вибрали один з письмових мова ов, граматику якого ви будете вивчати. Тепер вам знадобляться підручники, методички та посібники для вивчення граматики конкретного письмового мова а. Вивчайте правила, дотримуйтесь порад в посібниках і закріплюйте теоретичні знання на практиці, виконуючи вправи і підбираючи свої приклади.
5
Використання аудіо-/відеоматеріаловПрі вивченні норвезького мова а просто необхідно чути живу мову носіїв мова а. Якщо немає можливості спілкуватися з людиною, що знає Вас мова , то ви повинні знайти якомога більше аудіозаписів, фільмів і телепередач на цьому мова е. При прослуховуванні намагайтеся зрозуміти без словника, за змістом, про що йде мова. Для цього зручніше використовувати відеоматеріали, ніж аудіозаписи.
Корисна порада
Чи не вивчайте кілька письмових норвезьких мов відразу - ви просто заплутаєтеся. Також не можна одночасно використовувати посібники з різних видів письмових мов. У цій мові існує безліч розмовних діалектів, тому при вивченні відеоматеріалів намагайтеся не звертати уваги на відмінності в розмовній мові різних людей, інакше ви зіб'єтеся.