Як брати кров. Як беруть кров з вени.

Кров зазвичай беруть в лікарнях, зробити цей аналіз в домашніх умовах неможливо. Дослідження крові робиться за допомогою спеціальних реактивів, мікроскопів та великої кількості інших пристосувань. Аналіз крові береться для діагностики загального стану людини і виявлення можливих інфекцій. Є два основних способи забору крові.
Інструкція
1
Кров з вени.Аналіз береться на голодний шлунок, переважно в ранкові години. З вечора бажано не їсти жирне, смажене і соленое.Перед тим як взяти кров, руку вище ліктя перетягують жгутом.После чого потрібно стискати руку в кулак, потім разжімать.Ту область, в яку вводитиметься шприц, обробляють ваткою змоченою в спірте.Как тільки вени стають добре видні, акуратно вводять голку. Кров беруть повільно, інакше може стати погано. У рідкісних випадках можливі напади нудоти і головокруженія.Еслі потрібно взяти багато крові, то шприц від'єднують від голки, зливають кров в пробірку. Знову вставляють шприц в голку і продовжують забор.После взяття аналізу, прикладають ватку, змочену в спирті, і міцно згинають лікоть.
2
Кров з пальца.Берется на голодний желудок.Перед здачею аналізу, палець злегка масажують, потім обробляють спіртом.С допомогою спеціального металевого пера протикається палец.Еслі кров йде добре, то немає необхідності здавлювати подушечку пальця. Збір крові скоюють скляній трубочкою, на яку надіта гумова груша.В тому випадку, якщо кров йде погано і здавлювання подушечки не допомагає, палець протикають повторно (зазвичай інший) і продовжують забір аналізів.