Як дати обьявление на роботу.

Для здобувачів робочого місця існує безліч ресурсів для публікації свого оголошення. Це можна зробити як за допомогою всесвітньої павутини, так і рекламних газет. Варто також пам'ятати про деякі правила та особливості подачі оголошення для пошуку роботи.
Вам знадобиться
  • - газета;
  • - комп'ютер;
  • - телефон;
  • - інтернет;
  • - приватне фото.
Інструкція
1
Помістіть своє оголошення на найбільшому сайті безкоштовних оголошень. На цьому ресурсі містяться мільйони безкоштовних оголошень з усієї Росії. Перш за все, пройдіть процедуру реєстрації. Потім виберіть свій регіон проживання і натисніть на кнопку «Подати оголошення».
2
Натисніть на найбільш точну категорію для вашої роботи і грамотно заповніть інші поля. Якщо ви все зробили правильно, через деякий час оголошення вже буде видно всім користувачам.
3
Зайдіть на ресурс «Вакансії та резюме Росії». Клікніть зліва на зелену велику кнопку «Подати оголошення». В категорії роботи існує безліч розділів, один з яких повинен відповідати вашій спеціалізації.
4
Натисніть на нього і заповніть всі необхідні поля у вікні. Перевага даного ресурсу - можливість додавати свої фото та відеоролик. Ці два параметри допоможуть швидше знайти зацікавленого роботодавця. Завантажте чітку ділову фотографію і, за бажанням, ролик.
5
Дайте оголошення про пошук роботи через газету «З рук в руки». Це також одне з найбільш читаних і відомих видань в Росії, до того ж абсолютно безкоштовних. Зайдіть на сайт і відразу виберіть свій регіон.
6
Зареєструйтеся і клацніть по кнопці «Подати оголошення». Вам запропонують два варіанти - оголошення на сайті і в друкованому виданні. Виберіть перший варіант. Заповніть також всі необхідні поля і через 1-2 доби, ваше оголошення вже буде доступно для потенційного роботодавця.
7
Заповнюйте поле «Текст оголошення» грамотно. Пишіть коротко, лаконічно, показуючи свою цінність роботодавцю. Природно, перевірте кілька разів всі слова на наявність помилок перед відправкою оголошення на модерацію. Вказуйте про себе тільки реальні дані у всіх полях.
8
Подайте оголошення і в будь-яку платну комерційну газету міста. Цей варіант теж прийнятний, оскільки вам можуть надати особливі умови, наприклад, жирний шрифт, виділення рамкою, курсив і т.д. Все це допоможе швидше зацікавити роботодавця. У кожній газеті, звичайно, існують свої правила розміщення оголошень. Проте, процедура буде схожа з аналогічною в інтернет-ресурсах.